Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec - WYSWIETLACZE - LAMPKI SYGNALIZACYJNE - AKYTEC - WYŚWIETLACZE PROCESOWE - WYŚWIETLACZ PROCESOWY - WYŚWIETLACZ TEMPERATURY - SZAFKA STEROWNICZA - TERMOELEMENT - STEROWANIE ON-OFF
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec
drukuj stronę
poleć znajomemu

Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec

Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec
fot. Kompaktowe wyświetlacze procesowe ITP14 i ITP16 są dostępne w dwóch różnych kolorach

Firma akYtec rozszerza swoją ofertę urządzeń automatyki o wyświetlacze procesowe ITP14 i ITP16. Uniwersalne w swym zastosowaniu, urządzenia te służą do monitorowania i sterowania procesami przemysłowymi.

Zarówno wyświetlacz z wejściem napięciowym i prądowym, ITP14, jak i wyświetlacz temperatury ITP16 są wykonane kompaktowo i ergonomicznie. Wyposażono je w wyjście tranzystorowe NPN, które może być wykorzystane jako źródło sygnału alarmowego lub sygnału sterującego, realizującego regulację typu on-off przy obciążeniu do 200 mA/42 VDC.

Wejście analogowe wyświetlacza ITP14 jest przystosowane do pracy z sygnałami napięciowymi 0-10 V i 2-10 V oraz sygnałami prądowymi 4-20 mA, 0-20 mA i 0-5 mA. Urządzenie mieści się w standardowym otworze 22,5 mm na lampki sygnalizacyjne i jest łatwe w montażu. Jest odpowiednie do wyświetlania wartości mierzonych w różnorakich procesach, np. inżynierii wody czy obróbki cieplnej.

Niewielkie rozmiary IPT 14 i 16 pozwalają na wykorzystanie ich jako dodatkowej jednostki wyświetlacza dla zmierzonych wartości

Niewielkie rozmiary IPT 14 i 16 pozwalają na wykorzystanie ich jako dodatkowej jednostki wyświetlacza dla zmierzonych wartości.

Unikalne, cylindryczne wykonanie do standardowych otworów

Wyświetlacz temperatury do monitorowania i sterowania procesami przemysłowymi, ITP16 posiada konfigurowalne wejście analogowe, przetwarzające sygnały z czujników RTD i termopar. Pozwala on na realizację funkcji alarmowania, polegającej na wskazywaniu światłem przerywanym o częstotliwości 2 Hz wykroczenia wartości mierzonej poza zadany zakres.

Oba urządzenia mogą być wykorzystywane przy temperaturze otoczenia w zakresie od -40 do +60°C, a część przednia posiada stopień ochrony IP65. Są dostępne w kolorze czerwonym lub zielonym, w wykonaniu cylindrycznym unikalnym dla wyświetlaczy procesowych firmy akYtec. Urządzenia mogą być instalowane w drzwiach szafek sterowniczych lub na panelach.

Urządzenie mieści się w standardowym otworze średnicy 22,5mm przeznaczonym na lampki sygnalizacyjne

Urządzenie mieści się w standardowym otworze średnicy 22,5 mm przeznaczonym na lampki sygnalizacyjne.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl