Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec - WYSWIETLACZE - LAMPKI SYGNALIZACYJNE - AKYTEC - WYŚWIETLACZE PROCESOWE - WYŚWIETLACZ PROCESOWY - WYŚWIETLACZ TEMPERATURY - SZAFKA STEROWNICZA - TERMOELEMENT - STEROWANIE ON-OFF
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec
drukuj stronę
poleć znajomemu

Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec

Małe wielozadaniowe wyświetlacze temperatury i wartości procesowych firmy akYtec
fot. Kompaktowe wyświetlacze procesowe ITP14 i ITP16 są dostępne w dwóch różnych kolorach

Firma akYtec rozszerza swoją ofertę urządzeń automatyki o wyświetlacze procesowe ITP14 i ITP16. Uniwersalne w swym zastosowaniu, urządzenia te służą do monitorowania i sterowania procesami przemysłowymi.

Zarówno wyświetlacz z wejściem napięciowym i prądowym, ITP14, jak i wyświetlacz temperatury ITP16 są wykonane kompaktowo i ergonomicznie. Wyposażono je w wyjście tranzystorowe NPN, które może być wykorzystane jako źródło sygnału alarmowego lub sygnału sterującego, realizującego regulację typu on-off przy obciążeniu do 200 mA/42 VDC.

Wejście analogowe wyświetlacza ITP14 jest przystosowane do pracy z sygnałami napięciowymi 0-10 V i 2-10 V oraz sygnałami prądowymi 4-20 mA, 0-20 mA i 0-5 mA. Urządzenie mieści się w standardowym otworze 22,5 mm na lampki sygnalizacyjne i jest łatwe w montażu. Jest odpowiednie do wyświetlania wartości mierzonych w różnorakich procesach, np. inżynierii wody czy obróbki cieplnej.

Niewielkie rozmiary IPT 14 i 16 pozwalają na wykorzystanie ich jako dodatkowej jednostki wyświetlacza dla zmierzonych wartości

Niewielkie rozmiary IPT 14 i 16 pozwalają na wykorzystanie ich jako dodatkowej jednostki wyświetlacza dla zmierzonych wartości.

Unikalne, cylindryczne wykonanie do standardowych otworów

Wyświetlacz temperatury do monitorowania i sterowania procesami przemysłowymi, ITP16 posiada konfigurowalne wejście analogowe, przetwarzające sygnały z czujników RTD i termopar. Pozwala on na realizację funkcji alarmowania, polegającej na wskazywaniu światłem przerywanym o częstotliwości 2 Hz wykroczenia wartości mierzonej poza zadany zakres.

Oba urządzenia mogą być wykorzystywane przy temperaturze otoczenia w zakresie od -40 do +60°C, a część przednia posiada stopień ochrony IP65. Są dostępne w kolorze czerwonym lub zielonym, w wykonaniu cylindrycznym unikalnym dla wyświetlaczy procesowych firmy akYtec. Urządzenia mogą być instalowane w drzwiach szafek sterowniczych lub na panelach.

Urządzenie mieści się w standardowym otworze średnicy 22,5mm przeznaczonym na lampki sygnalizacyjne

Urządzenie mieści się w standardowym otworze średnicy 22,5 mm przeznaczonym na lampki sygnalizacyjne.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl