Większe możliwości miniaturowego PLC - AUTOMATYKA - PLC - PRZEKAŹNIK PROGRAMOWALNY - MINI PLC - MAŁY STEROWNIK - PR200 - PRM - AKYTEC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Większe możliwości miniaturowego PLC
drukuj stronę
poleć znajomemu

Większe możliwości miniaturowego PLC

Większe możliwości miniaturowego PLC
fot. Do przekaźnika programowalnego PR200 można dołączyć do dwóch modułów PRM

Od automatyki domowej do zastosowań przemysłowych: akYtec GmbH oferuje wszechstronny, miniaturowy sterownik PLC w formie przekaźnika programowalnego PR200. Teraz firma z Hanoweru wprowadza na rynek moduł rozszerzeń, zwiększający możliwości swojego mini-PLC.

 

Moduł rozszerzeń PRM jest dodatkiem do przekaźnika programowalnego PR200, miniaturowego sterownika PLC opracowanego przez akYtec w 2014 roku. Moduł cechuje się taką samą wydajnością co jednostka bazowa i posiada osiem dodatkowych wejść oraz osiem dodatkowych wyjść cyfrowych. Przekaźnik PR200 obsługuje do dwóch modułów PRM jednocześnie.

W zależności od typu źródła zasilania, moduł PRM dostępny jest w wersji 24VDC lub 230VAC. Urządzenie posiada kompaktową obudowę, łatwo montowalną na 35 mm szynie DIN bez narzędzi. Dzięki swojemu kształtowi i wysokości, moduł PRM może być instalowany nie tylko w szafkach sterowniczych, ale także na tablicach rozdzielczych. Moduł połączony jest z jednostką bazową PR200 przez wewnętrzną magistralę.

Więcej modeli w roku 2019

Wydajny, mały sterownik PR200, opracowany w roku 2014 przez akYtec GmbH na dobre ustanowił swoje miejsce na rynku jako tania alternatywa dla sterowników PLC. Urządzenie to jest szczególnie przystosowane do zarządzania systemami automatyki budynkowej i systemów automatyki w przedsiębiorstwach komunalnych, w rolnictwie i różnych sektorach przemysłu.

Na rok 2019 firma akYtec zapowiedziała opracowanie kolejnych modułów rozszerzeń np. modułu wejść/wyjść analogowych, które pozwolą jeszcze lepiej dopasować przekaźniki programowalne PR200 do potrzeb klientów.

Do przekaźnika programowalnego PR200 można dołączyć do dwóch modułów PRM

Firma akYtec została założona w 2010 roku przez doświadczonych specjalistów w dziedzinach automatyki przemysłowej i projektowania układów elektronicznych. Firma skupia się na opracowywaniu i rozprowadzaniu technologii automatyki przemysłowej, takich jak programowalne przekaźniki, wyświetlacze wartości procesowych, moduły wejść/wyjść i inne urządzenia. Integrowanie technologii zewnętrznych i partnerów produkcji pozwala firmie akYtec na swobodne dopasowywanie się do potrzeb swoich klientów.

 

Więcej informacji na stronie: http://test-automatyka.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl