Wyświetlacz procesowy ITP11: mały, wszechstronny, cylindryczny - AKYTEC - WYŚWIETLACZ PROCESOWY - SZAFKA STEROWNICZA - ITP11 - WYŚWIETLACZ CYFROWY - PROCESY PRZEMYSŁOWE - SYSTEM WIZUALIZACJI - TECHNOLOGIE AUTOMATYKI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wyświetlacz procesowy ITP11: mały, wszechstronny, cylindryczny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wyświetlacz procesowy ITP11: mały, wszechstronny, cylindryczny

Wyświetlacz procesowy ITP11: mały, wszechstronny, cylindryczny
fot. Nowe funkcje wypróbowanego układu: wyświetlacz procesowy ITP11 zaczyna świecić światłem przerywanym, gdy wartość mierzona jest mniejsza lub większa od wartości zadanej

Zadaniem urządzenia ITP11 firmy akYtec jest niezawodne monitorowanie procesów technologicznych. Ten wyświetlacz uniwersalnego zastosowania został ulepszony i wzbogacony o nowe właściwości.

Sterowany mikroprocesorem wyświetlacz cyfrowy ITP11 przystosowany jest do szybkiego i wygodnego tworzenia systemów wizualizacji w różnych aplikacjach. Może służyć zarówno jako przydatny, dodatkowy wyświetlacz mierzonych wartości bezpośrednio na obiekcie lub jako element zaawansowanego system wizualizacji. Wyświetlacz ten, opcjonalnie wyposażony w czerwone lub zielone diody LED, pozwala na realizację skalowania liniowych sygnałów 4-20 mA oraz na linearyzacje pierwiastkową sygnału wejściowego.

Łatwy w montażu, wszechstronny w zastosowaniu

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku wyświetlaczy, ITP11 posiada cylindryczną obudowę pasującą do standardowych otworów na lampki sygnalizacyjne o średnicy 22,5 mm, dzięki czemu jest on łatwy w montażu. Dzięki małym wymiarom możliwa jest instalacja wielu wyświetlaczy na tablicach rozdzielczych oraz drzwiach szafek sterowniczych. Dzięki temu, że frontowa część wyświetlacza posiada stopień ochrony IP65, pozwala on na zapewnienie dużej odporności na wodę oraz pył i zastosowanie go w różnego typu środowiskach przemysłowych, na przykład w przedsiębiorstwach wodociągowych czy przy obróbce termicznej. Urządzenia zapewnia maksymalny spadek napięcia na poziomie 4 V i zostało wzbogacone o funkcję alarmu w postaci świecenia wyświetlacza światłem przerywanym w przypadku odchyłek wartości mierzonej od wartości zadanej.

Dostępny w czerwonym i zielonym kolorze diody LED wyświetlacz procesu akYtec może teraz migać, gdy ustawiony limit zostanie przekroczony lub przekroczony

Dostępny w czerwonym i zielonym kolorze diody LED wyświetlacz procesu akYtec może teraz migać, gdy ustawiony limit zostanie przekroczony lub przekroczony.

Więcej informacji: http://test-automatyka.pl/?page_id=399&lang=pl

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl