Mouser zainspiruje społeczność elektroniki wbudowanej na targach Embedded World 2024 - EMBEDDED WORLD - SYSTEMY WBUDOWANE - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser zainspiruje społeczność elektroniki wbudowanej na targach Embedded World 2024
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser zainspiruje społeczność elektroniki wbudowanej na targach Embedded World 2024

Mouser zainspiruje społeczność elektroniki wbudowanej na targach Embedded World 2024

Globalny autoryzowany dystrybutor zaprasza na stoisko 102 w hali 4A na Embedded World 2024 

Mouser Electronics Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, będzie inspirować innowacje podczas tegorocznej wystawy Embedded World w Nürnberg Messe w niemieckiej Norymberdze. W dniach od 9 do 11 kwietnia społeczność twórców elektroniki wbudowanej spotka się osobiście, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w branży oraz wspólnie generować pomysły i koncepcje na przyszłość.

Stoisko Mouser będzie wyposażone w retro kiosk z grami z lat 80-tych, w którym uczestnicy będą mogli zmierzyć się w klasycznej grze "Pick, Pack, Stack". Na stoisku znajdzie się również bardzo popularna gra "spin-to-win" z nagrodami do wygrania. Ponadto, odwiedzający będą mieli szansę na wygranie zestawu deweloperskiego od jednego z cenionych partnerów Mousera poprzez internetowe losowanie nagród. Uczestnicy mogą również zrelaksować się i napić świeżo zaparzonej kawy, serwowanej przez robotyczne ramię. Odwiedzający stoisko będą mieli okazję porozmawiać z zespołem obsługi klienta, który będzie gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i poprowadzić uczestników przez stronę mouser.com.

Kiosk do gier retro - "Pick, Pack, Stack"

Cofnij się w czasie dzięki grze retro "Pick, Pack, Stack". Przeżyj nostalgię lat 80. w kiosku z grami Mouser, gdy gracze rywalizują ze sobą, kierując postacią mBota, aby szybko układać paczki, nie pozwalając im spaść. Gracze będą musieli pilnować czasu, ponieważ ta gra to wyścig z czasem. Ci, którym uda się ułożyć paczki w najszybszym czasie, pojawią się na zręcznościowej tablicy wyników, gdzie na koniec wystawy zostanie wyłonionych 10 najlepszych graczy.

Bezpłatna stacja kawowa

Odkryj idealne połączenie innowacji technologicznych i smaku dzięki naszej najnowocześniejszej autonomicznej stacji kawowej! Dzięki inteligentnemu interfejsowi człowiek-maszyna EdgeReady firmy NXP Semiconductors zamawianie kawy staje się dziecinnie proste. Jego zaawansowana technologia uczenia maszynowego umożliwia zaawansowane rozpoznawanie twarzy i wykrywanie słów kluczowych. Wystarczy szybkie spojrzenie i kilka przyjaznych słów, a po otrzymaniu zamówienia goście mogą nadal być zaskoczeni, gdy eleganckie ramię robota serwuje świeżo zaparzoną, pyszną filiżankę kawy.

Stanowisko obsługi klienta

Zespół obsługi klienta firmy Mouser będzie obecny na stoisku, aby zapewnić wskazówki dotyczące korzystania z szerokiej gamy przydatnych usług i narzędzi online, które mogą wspierać inżynierów w procesie projektowania. Obejmuje to inteligentne narzędzie BOM FORTE, asystenta cen i dostępności, bibliotekę projektów ECAD oraz pomocne kalkulatory konwersji Mouser. Przedstawiciele będą również dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące zamówień i terminów dostaw.

Losowanie nagród "Kręć i wygrywaj"

Przyjdź na stoisko, aby zagrać w zawsze popularną grę "kręć i wygrywaj" Mousera, gdzie uczestnicy mają szansę na wygraną z szerokiej gamy wysokiej jakości gadżetów i narzędzi deweloperskich.

Losowanie nagród online

Mouser przeprowadzi również losowanie nagród online na Embedded World 2024, w którym zarejestrowani mogą wygrać jeden z zestawów deweloperskich od wybranych partnerów Mousera:

  • Moduł uczenia się aktywnego ADALM-PLUTO Analog Devices Inc.
  • Komputer jednopłytkowy BeagleBoard BeagleV®-Fire
  • Starter kit PSoC™ 62S2 Wi-Fi® Bluetooth® Pioneer od Infineon Technologies
  • Platforma prototypowa wieloczujnikowa Thingy:91™ od Nordic Semiconductor
  • Starter kit ewaluacyjny MCX-N9XX-EVK dla mikrokontrolerów MCX N94x od NXP Semiconductors
  • Starter kit oceny przemysłowej Ethernetu od onsemi NCN26010XMNEVK
  • Platforma prototypowa SiWx917 Wi-Fi 6 + Bluetooth® LE 5.4 Pro od Silicon Labs
  • Zestaw startowy STM32H573I-DK od STMicroelectronics
  • Komputer jednopłytkowy BEAGL-PLAY-SBC BeaglePlay® od Texas Instruments

Internetowe losowanie nagród Embedded World 2024 jest otwarte od 4 marca 2024 do 3 maja 2024. Aby wziąć udział w losowaniu nagród i dowiedzieć się więcej o tym, co Mouser będzie prezentować na Embedded World, odwiedź stronę https://emea.info.mouser.com/embeddedworld-2024-pl (język polski) lub https://emea.info.mouser.com/embeddedworld-2024-de (język niemiecki). 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl