Karty pamięci, dyski SSD i układy NAND firmy ATP Electronics dla motoryzacji i przemysłu - ELEKTRONIKA - KARTA PAMIĘCI - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - MOTORYZACJA - AUTOMOTIVE - PRZEMYSŁ 4.0 - NAND FLASH - MOUSER ELECTRONICS - DYSK SSD - ATP ELECTRONICS
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Karty pamięci, dyski SSD i układy NAND firmy ATP Electronics dla motoryzacji i przemysłu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Karty pamięci, dyski SSD i układy NAND firmy ATP Electronics dla motoryzacji i przemysłu

Karty pamięci, dyski SSD i układy NAND firmy ATP Electronics dla motoryzacji i przemysłu

Mouser Electronics, Inc., autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, ogłasza zawarcie globalnej umowy dystrybucyjnej z ATP Electronics, światowym liderem w dziedzinie specjalistycznych rozwiązań pamięci masowych i operacyjnych. Na podstawie tej umowy Mouser oferuje klientom karty pamięci, dyski SSD i zarządzane układy NAND firmy ATP Electronics do zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych.

Przemysłowe dyski (SSD) i moduły półprzewodnikowe firmy ATP zapewniają niezawodność, wydajność, sprawne reagowanie i długi okres eksploatacji dla zadań o znaczeniu krytycznym. Wytrzymałe i odporne na trudne warunki pracy dyski SSD ATP są dostępne w takich formatach jak SSD 2,5 cala, wbudowane moduły M.2, mSATA, eUSB oraz dyski USB do zastosowań korporacyjnych i przemysłowych. Urządzenia te obsługują szybkie interfejsy, takie jak SATA 6 Gb/s i najnowszy protokół NVMe™ na interfejsie PCIe® 3.0 x4, zapewniając ultraszybkie i niezawodne działanie oraz gotowość na przyszłe wymagania.

Wbudowana pamięć flash e.MMC v5.1 to niezwykle wytrzymałe rozwiązanie pamięci masowej do takich zastosowań jak nadzór, testowanie, pomiary, drony i urządzenia medyczne. Rozwiązanie e.MMC łączy w sobie pamięć NAND flash, szybki interfejs MultiMedia Card (MMC) i zaawansowany kontroler flash. Te wysokowydajne urządzenia są zgodne z normami AEC-Q100 Grade 2, AEC-Q100 Grade 3 oraz JEDEC e.MMC v5.1.

Rozwiązania DDR4 DRAM firmy ATP Electronics oferują wysoką wydajność i imponującą oszczędność energii, łącząc szybkość przesyłania danych na poziomie 3200 megatransferów na sekundę (MT/s) z zasilaniem na poziomie zaledwie 1,2 V. Rozwiązania DDR4 obsługują zwiększoną przepustowość potrzebną do skalowania ruchu w sieci, sprawdzając się doskonale w takich zastosowaniach jak systemy sieciowe, telekomunikacja, gry i serwery w chmurze.

Karty SD/SDHC/SDXC i microSD klasy przemysłowej firmy ATP Electronics stanowią idealną pamięć masową do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, w tym do samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych, urządzeń testujących i pomiarowych oraz systemów nawigacyjnych. Te wytrzymałe karty zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i są wyposażone w zabezpieczenie przed awarią zasilania, co zwiększa ich niezawodność.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem https://eu.mouser.com/manufacturer/atp-electronics/.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl