Projekt „Path to Programmable III” uczy tworzenia i projektowania układów SoC opartych na FPGA - AMD - SZKOLENIA - PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW WBUDOWANYCH - SYSTEM-ON-A-CHIP - ELEMENT14 - PATH TO PROGRAMMABLE III - AVNET MINIZED - ULTRA96-V2
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Projekt „Path to Programmable III” uczy tworzenia i projektowania układów SoC opartych na FPGA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Projekt „Path to Programmable III” uczy tworzenia i projektowania układów SoC opartych na FPGA

Projekt „Path to Programmable III” uczy tworzenia i projektowania układów SoC opartych na FPGA
fot. element14

element14, społeczność Avnet, wraz z firmą AMD uruchomiła niedawno projekt „Path to Programmable III” — bezpłatny program szkoleniowy obejmujący zestaw do tworzenia układów SoC opartych na FPGA oraz etap projektowania/budowy, w ramach których wybrani uczestnicy będą mieli okazję wygrać nagrody o wartości sięgającej 4000 dolarów.

„Path to Programmable III” to trzecia sesja w ramach zorganizowanego przez społeczność element14 szkolenia dotyczącego układów SoC (System-on-Chip) opartych na FPGA. Pierwsza edycja projektu miała miejsce w 2018 roku i koncentrowała się na programowalnych urządzeniach logicznych (PLD) oraz obejmowała płytkę rozwojową AVNET MiniZed, opartą na SoC Zynq-7000 od AMD. Druga edycja w 2019 roku oferowała bardziej zaawansowane możliwości nauki oraz wykorzystania płytki rozwojowej AVNET Ultra96-V2, opartej na układzie Zynq UltraScale+ MPSoC od AMD.

„Path to Programmable III” oferuje jeszcze wyższy poziom dzięki ustrukturyzowanemu szkoleniu na płytkach MiniZed i Ultra96-V2. Po każdym etapie szkolenia przewidziana jest część projektowa. Aby zmobilizować uczestników do jeszcze większego zaangażowania społeczność element14 oferuje aż 4000 dolarów w nagrodach oraz cztery różne ścieżki projektowe.

„Seria szkoleń „Path to Programmable III” oferuje naszym członkom wyjątkową możliwość rozwoju zawodowego, a ponieważ technologia programowalna napędza innowacje w różnych gałęziach przemysłu, szkolenie to wyposaży uczestników w wiedzę i narzędzia umożliwiające rozwój kariery zawodowej” — powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w element14. „Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć co stworzą nasi uczestnicy i czekamy na dalsze innowacje, które przyniesie technologia programowalna”.

Po ukończeniu modułów szkoleniowych dla MiniZed i Ultra96-V2 uczestnicy zaprojektują i zbudują projekt, podążając jedną z czterech ścieżek projektowych:

  • Ścieżka „Wizja”: Wbudowana/maszynowa wizja, rozpoznawanie twarzy, wideo akcelerowane SI, strumieniowanie obrazu/wideo
  • Ścieżka „Technologia podstawowa”: SI/uczenie maszynowe, łączność, DSP, Ethernet
  • Ścieżka „Rynek”: Zdrowie, dom, gry, przemysł
  • Ścieżka „Środowisko”: Brud i rośliny, ulice i autostrady, zwierzęta domowe, woda i oceany

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 kwietnia. Lista uczestników zostanie ogłoszona 3 maja. Szkolenie rozpocznie się 12 maja, a 14 lipca ruszy faza projektowania/budowy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w sierpniu 2023 roku.

Społeczność element14 przyzna zwycięzcy nagrodę główną w postaci oscyloskopu cyfrowego MP720025 US oraz laptopa do gier HP OMEN 17-ck1020nr 17,3" o wartości 1900 dolarów. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma oscyloskop MP720644 US CAL DU o wartości 1000 dolarów. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma kamerę termowizyjną FLIR C3-X WIFI o wartości 600 dolarów. Zdobywca czwartego miejsca otrzyma ręczny multimetr cyfrowy FLUKE-175 ESFP o wartości 400 dolarów.

Odwiedź stronę community.element14.com aby dowiedzieć się więcej o programie „Path to Programmable III”. Wyślij zgłoszenie do programu do 30 kwietnia

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl