Szeroki wybór produktów oraz nowe, bogate materiały edukacyjne o druku 3D - DRUK 3D - FARNELL ELEMENT14 - DRUKARKI 3D
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Szeroki wybór produktów oraz nowe, bogate materiały edukacyjne o druku 3D
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szeroki wybór produktów oraz nowe, bogate materiały edukacyjne o druku 3D

Szeroki wybór produktów oraz nowe, bogate materiały edukacyjne o druku 3D
fot. Farnell element14

Premier Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, oferuje bogaty wybór produktów związanych z drukiem 3D oraz obszerne materiały pomocnicze na ten temat, a w tym nową, specjalną sekcje strony internetowej Farnell element14 i szereg webinariów, w których objaśniane są wszystkie aspekty tych technologii.

Wśród rozwiązań druku 3D, dostępnych w sklepie Farnell element14, znaleźć można produkty od dostawców specjalizujących się w różnych technologiach druku, zarówno dla domu, jak i do zastosowań profesjonalnych, począwszy od Lulzbot, Multicomp, Creality i Makergear, a kończąc na Craftbot, i Photocentric.

„Farnell element14 poczynił znaczące inwestycje w swoją ofertę rozwiązań do druku 3D, a nowe materiały edukacyjne dostarczają klientom informacje, potrzebne aby rozpocząć pracę z drukiem 3D oraz by jak najlepiej wykorzystać swój budżet, niezależnie od tego czy jest mały, czy duży.” – mówi James McGregor, Global Head of Category – Test, Tools and Production Supplies w Premier Farnell i Farnell element14. „Nowe treści na stronie internetowej Farnell element14 dają klientom bezpośredni dostęp do kluczowych materiałów dostawców, a w tym filmów wideo i opracowań case study, a także zestawień wad i zalet stosowania druku 3D względem alternatywnych technologii.”

Specjalna sekcja na stronie internetowej dostarcza informacji na temat materiałów do druku 3D, dostępnych w sklepie Farnell element14. Wśród nich znaleźć można nie tylko PLA (Polylactic Acid) i materiały kompozytowe, oparte o PLA, ale też profesjonalne materiały, takie jak ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), PETG (polyethylene terephthalate glycol) i TPU / TPE (Thermoplastic Polyurethane).

Społeczność element14 przygotowała także serię webinariów, by wspierać swoich członków, którzy zaczynają przygodę z drukiem 3D. Nowe, 4-częściowe webinarium zastało przygotowane tak, by nauczyć członków społeczności, jak wybrać drukarkę 3D i wykonać pierwszy wydruk, a nawet jak przygotować własne, użyteczne elementy. Pierwsze trzy webinaria już teraz są dostępne do pobrania, a czwarta część pojawi się 13 grudnia o godzinie 19:00 czasu GMT. Webinaria trwają jedną godzinę i są prowadzone przez członka społeczności element14, Phila Hutchinsona. Na program webinariów składają się:

Druk 3D dla Twórców, część 1 – wprowadzenie:

-       Czym jest druk 3D?

-       Kluczowe elementy drukarki 3D
-       Jak druk 3D różni się od innych metod produkcji?
-       Rodzaje i marki drukarek
-       Rodzaje materiałów
-       Źródła plików

Druk 3D dla Twórców, część 2 – pierwszy wydruk:

-       Podgrzewana podstawka / obudowy

-       Materiały wspierające

-       Krok po kroku przez pierwszy wydruk

Druk 3D dla Twórców, część 3 – konserwacja oraz diagnozowanie błędów w wydrukach:

  -       Konserwacja drukarki i filamentu

  -       Diagnozowanie błędów w wydrukach

  Druk 3D dla Twórców, część 4 – stwórz swoje własne, użyteczne obiekty:

   -       Wprowadzenie do pakietów programowych

   -       Skanowanie 3D

   -       Jak przeprowadzać pomiary

   -       Twój pierwszy model

   Phil Hutchinson, Senior Specialist w społeczności element14 dodał: „Nowe webinaria mają na celu pokazać naszym członkom, jak łatwo jest rozpocząć wydruki 3D. Farnell element14 stale poszerza dostęp do wysokiej jakości, rozsądnie wycenionych drukarek 3D, dostarczając bardzo bogaty wybór produktów i otwierając tym samym drogę do nowych możliwości dla inżynierów i twórców, niezależnie czy pooszukują sposobu na prototypowanie, czy też na wytwarzanie części zamiennych. W tych czterech webinariach przeprowadzą naszych członków przez podróż, w trakcie której od razu będą mogli zacząć pracę z drukarkami 3D i odkryją prawdziwe korzyści z druku 3D, jakie do ich projektów i firm wniesie ta technologia.”

   Wybór drukarek 3D, materiałów i treści na temat druku 3D, dostępnych w ofercie firmy Farnell element14, można znaleźć pod adresem: https://pl.farnell.com/c/narzedzia-i-akcesoria-produkcyjne/drukarki-3d-i-akcesoria/materialy-do-drukowania-3d

   Aby dołączyć do społeczności element14 i pobrać webinaria na temat druku 3D, należy odwiedzić stronę: www.element14.com/welcome

   follow us in feedly
   REKLAMA

   Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

   Zapisz się
   Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
   Komentarze (0)
   Dodaj komentarz:  
   Twój pseudonim: Zaloguj
   Twój komentarz:
   dodaj komentarz

   Farnell, An Avnet Company
   Farnell, An Avnet Company
   ul. Canal Road , Leeds
   tel.  00 800 121 29 67
   $nbsp;
   REKLAMA
   REKLAMA
   Nasze serwisy:
   elektrykapradnietyka.com
   przegladelektryczny.pl
   rynekelektroniki.pl
   automatykairobotyka.pl
   budowainfo.pl