Lider automatyzacji procesów spawania w programie partnerskim COPA-DATA - COPA-DATA - SPAWANIE ZAUTOMATYZOWANE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lider automatyzacji procesów spawania w programie partnerskim COPA-DATA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lider automatyzacji procesów spawania w programie partnerskim COPA-DATA

Lider automatyzacji procesów spawania w programie partnerskim COPA-DATA
fot. myrma.eu

COPA-DATA wita firmę RMA w swoim programie partnerskim. Efektywna współpraca na rzecz klientów końcowych.

Zainicjowany w 2011 roku, międzynarodowy program COPA-DATA Partner Community w swoich szeregach zrzesza już ponad 240 firm. Niedawno do tego grona dołączyła kolejna polska firma – RMA, której misją jest innowacyjny i dynamiczny rozwój w obszarze automatyzacji spawania oraz procesów laserowej obróbki materiału.

Celem programu partnerskiego COPA-DATA, jest budowanie wspólnie z partnerami w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie nowoczesnych rozwiązań opartych o platformę softwarową zenon i wdrażanie ich u klientów końcowych. COPA-DATA Polska realizując tę strategię zaprosiła do współpracy firmę RMA, będącą na polskim rynku liderem w obszarze nowoczesnych technik spawalniczych oraz procesów laserowych. W ramach swojej wizji RMA chce stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział w rynku poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z COPA-DATA i poszerzeniu swojego portfolio o wszechstronną platformę programową zenon, RMA osiągnie ten cel w najbliższej przyszłości.

RMA stawia na ludzi i najnowsze technologie w procesie spawania

Głównym atutem firmy RMA jest kapitał ludzki, który bazuje  na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Wysoce wyspecjalizowana kadra oraz nowocześnie wyposażone laboratorium testowe pozwala firmie RMA na realizację naprawdę wymagających projektów. Od ponad 10 lat, firma, której siedziba mieści się w Gdyni jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji spawania oraz procesów laserowych (czyszczenie, polerowanie, strukturyzowanie oraz cięcie 3D). Swoim klientom oferuje również konwencjonalne metody spawania, takie jak MIG/MAG, TIG. Projekty realizowane są kompleksowo zgodnie z wymaganiami Klienta – od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i uruchomienie aż po usługi posprzedażowe. Więcej o nowym partnerze na: http://www.myrma.eu/ 

Naszym wspólnym celem jest automatyzacja procesów

,,W RMA dbamy o jak najlepszą współpracę z dostawcami, zarówno komponentów, jak i oprogramowania. Przystępując do Community Partner Program, mieliśmy na celu przede wszystkim nawiązanie z firmą COPA-DATA Polska jak najlepszej współpracy, tak aby klient końcowy otrzymał rozwiązanie spełniające w 100% jego oczekiwania w jak najkrótszym czasie’’ – wyjaśnia Grzegorz Kreft, specjalista ds. marketingu w RMA. ,,Partnerstwo z firmą, COPA-DATA to również szansa dla Nas na zaprezentowanie obecnie realizowanych projektów opartych o platformę softwarową zenon na arenie międzynarodowej’’ - dodaje Maciej Mizgier, Dyrektor Zarządzający RMA Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
COPA-DATA Polska
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl