Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami - JUBILEUSZ - FLUKE - PROMOCJE - TESTERY ELEKTRYCZNE - FIELDSENSE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami

Fluke świętuje 70-te urodziny i startuje z promocjami
fot. Fluke T6-1000

Najpopularniejsze przyrządy Fluke w atrakcyjnych zestawach i ze zniżkami

Firma Fluke przygotowała  na sezon jesienny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na poszczególne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w stosunku do cen standardowych. Akcja promocyjna właśnie rusza, potrwa do końca roku.

 – Stało się już swego rodzaju tradycją firmy Fluke, że jesienią przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną dla użytkowników urządzeń naszej marki. W tym roku dodatkowo Fluke obchodzi okrągłą, 70-tą rocznicę swojej działalności, tak więc akcja promocyjna jest zakrojona na jeszcze większą skalę niż w latach ubiegłych – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Jeden z głównych nurtów tegorocznej akcji promocyjnej związany jest z technologią FieldSense. To jedna z najnowszych technologii opracowanych przez Fluke, wprowadzona na rynek wraz z testerami elektrycznymi T6-100 we wrześniu ub.r. Technologia FieldSense zastosowana w bezkontaktowych testerach elektrycznych, umożliwia uzyskiwanie dokładnych i równoczesnych odczytów napięcia i prądu (a nie tylko informacji o obecności/braku napięcia).

FieldSense sprawia, że praca z testerem elektrycznym jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Ponadto zastosowane w przyrządzie otwarte cęgi mają największe rozwarcie w branży i można ich używać do wykonywania pomiarów na przewodach o przekroju do 120 mm2, przenoszących prąd o maksymalnym natężeniu 200 A.

W ramach jesiennej urodzinowej promocji testery T6-1000 oferowane będą w zestawach, z obniżoną ceną testera oraz z darmowym etui Fluke HT-6 i zestawem zacisków krokodylkowych AC285.

Fluke T6-1000

Druga ważna część jesiennej akcji promocyjnej skierowana jest przede wszystkim do branży budowlanej, w szczególności do specjalistów takich jak: dekarze, brukarze, hydraulicy i elektrycy. W ramach akcji promocyjnej oferowany jest pas narzędziowy za darmo przy zakupie produktów takich jak: kamera termowizyjna Fluke TiS20, dalmierz laserowy Fluke 419D, krzyżowa poziomica laserowa Fluke 180 LG, miernik temperatury i wilgotności Fluke 971 oraz mierniki cęgowe Fluke 325 True-RMS i Fluke 368/369 True-RMS.

Poza tym w ramach urodzinowej promocji oferowane są także m.in.:

  • limitowana edycja zestawów: tester instalacji Fluke 1663 z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 324 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS oraz tester instalacji Fluke 1664 FC  z bezpłatnym miernikiem cęgowym Fluke 325 i bezpłatnym oprogramowaniem DMS
  • multimetr z wbudowaną kamerą termowizyjną Fluke 279 FC True-RMS w promocyjnej cenie
  • multimetr cyfrowy Fluke 179 z głośnikiem Bluetooth gratis
  • plecaki na narzędzia Fluke Pack30 Professional i skrzynki na miernik i akcesoria C1600 w specjalnych obniżonych

Więcej szczegółów na stronie: https://www.fluke.com/pl-pl/gdzie-kupic/promocje-i-konkursy

Fluke T6-1000

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl