Fluke przygotował dwie akcje promocyjne dla kamer termowizyjnych - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - PROMOCJE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke przygotował dwie akcje promocyjne dla kamer termowizyjnych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke przygotował dwie akcje promocyjne dla kamer termowizyjnych

Fluke przygotował dwie akcje promocyjne dla kamer termowizyjnych
fot. FLUKE Ti400

Firma Fluke przygotowała na „sezon przedwakacyjny” dwie promocje dotyczące kamer termowizyjnych.

Jedna z nich - „Uzyskaj więcej za mniej” - pozwala kupować wyższe modele kamer z serii użytkowej i serii profesjonalnej w cenie modelu niższego. Z kolei w ramach drugiej akcji, prowadzonej pod hasłem „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne”, przy zakupie kamery z serii profesjonalnej firma oferuje za darmo przeznaczony do niej teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny.

W promocji „Uzyskaj mniej za więcej” oferowane są kamery z serii użytkowej, oraz kamery z serii profesjonalnej. Za cenę niższego modelu zakupić można model wyższy, spośród kamer: TiS55, TiS60, TiS65, TiS75 (seria użytkowa) albo Ti300 lub Ti400 (seria profesjonalna).

Akcja promocyjna „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne” dotyczy z kolei szerokiej palety kamer z serii profesjonalnej: Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200. Przy zakupie którejkolwiek z tych kamer, kupujący otrzymuje darmowy teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny (do wyboru).

FLUKE Ti450

- Zastosowana w kamerach Fluke technologia MultiSharp Focus pobiera wiele obrazów w podczerwieni i łączy je w jeden skupiony obraz, dodatkowo technologia automatycznego ustawiania ostrości LaserSharp pozwala uzyskać większą dokładność dzięki wykrywaniu celów za pomocą lasera, który oblicza i wyświetla odległość do celu. W zestawach promocyjnych oferujemy teraz inteligentne obiektywy, które – bez kalibracji - pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć ostrość i osiągnąć pożądany kąt widzenia - mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

Obie promocje potrwają do połowy czerwca. Więcej szczegółów na temat promocji i oferowanych urządzeń na stronie: www.fluke.pl 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl