Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75 - FLUKE - PROMOCJA - KAMERA TERMOWIZYJNA - MIERNIK CĘGOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75

Fluke ruszył z promocją - mierniki cęgowe 376FC gratis przy zakupie kamery z serii użytkowej TiS75
fot. Kamera termowizyjna TiS75 z ręczną nastawą ostrości

Wszyscy decydujący się na zakup kamery termowizyjnej Fluke TiS75 będą mogli skorzystać z promocyjnej opcji i otrzymać miernik cęgowy Fluke 376FC za darmo. Promocja potrwa do końca czerwca.

Miernik cęgowy 376FC firmy Fluke sprawdza się w szerokim zakresie pomiarów prądowych, mierzy prawdziwe wartości RMS napięcia i prądu, odpowiednio do 100 V i 1000 A w trybie zarówno AC, jak i DC, a jego elastyczna sonda prądowa iFlex™, rozszerza zakres pomiarowy prądu AC do 2500 A, zwiększając zakres wyświetlanych wyników. Zapewnia także lepszy dostęp do mierzonych przewodników, również o nietypowych kształtach. Dzięki systemowi Fluke Connect miernik może być połączony bezprzewodowo bezpośrednio ze smartfonem, odczytów można dokonywać zatem bezpośrednio z ekranu telefonu, w bezpiecznej odległości od miejsca pomiaru i zapisywać je na bieżąco w chmurze, jak i wysyłać na bieżąco raporty poprzez e-mail czy za pomocą technologii komunikacji wideo ShareLive.

miernik cęgowy Fluke 376FC

Miernik cęgowy Fluke 376FC

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Kamera TiS75 to najwyższy model tej serii, charakteryzujący się najwyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu. 

Zastosowana w kamerze TiS75 technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację. 

Kamera termowizyjna Fluke TiS75

Kamera TiS75 jest również w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z kilkudziesięcioma różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Kamera TiS75 (jak i pozostałe modele kamer serii użytkowej TiS) jest szczególnie polecana do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej na www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl