Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny - APARATURA POMIAROWA - FLUKE - MIERNIKI CĘGOWE - TESTERY ELEKTRYCZNE - FIELDSENSE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny

Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny
fot. Testery elektryczne Fluke T6

Wybrane modele spośród najpopularniejszych produktów firmy Fluke – światowego lidera w branży kompaktowych przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów – są od początku lutego dostępne w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Tegoroczna wiosenna promocja firmy Fluke potrwa do końca czerwca i jest jednym z elementów uświetniających 70-tą rocznicę obecności przyrządów tej firmy na światowym rynku. W ramach wiosennej promocji przyrządy do testów, konserwacji, a także do wyszukiwania i usuwania awarii systemów elektrycznych i elektronicznych, są oferowane w specjalnych cenach i zestawach, pozwalających zaoszczędzić nawet do 43 proc. w stosunku do cen standardowych.

Głównym „bohaterem” wiosennej akcji promocyjnej są testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense. Jest to nowość w ofercie firmy, wprowadzona do sprzedaży na polskim rynku jesienią.

Osoby używające testerów elektrycznych do wykonywania pomiarów napięcia i natężenia prądu wiedzą, że proces ten jest zwykle czasochłonny i obciążony ryzykiem, ze względu na konieczność dostępu do metalowych styków. Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense oferują szybszą i bezpieczniejszą metodę wykonywania pomiarów parametrów elektrycznych w wielu zastosowaniach, np. w tablicach rozdzielczych i skrzynkach przyłączowych. Przyrządy te wykrywają pole elektryczne w otwartych cęgach, dzięki czemu można łatwiej prowadzić pomiary

Dzięki tym przyrządom pomiar napięć może odbywać się tak samo jak pomiar prądu – bez użycia przewodów pomiarowych. Wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód i odczytać poziom napięcia. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo podczas pomiarów (do 1000 V i 200 A). Ponadto pomiar odbywa się szybciej, gdyż nie wymaga otwierania obudowy urządzenia ani zdejmowania nakrętek zabezpieczających połączenia przewodów. Z kolei możliwość równoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu zwiększa efektywność wykonywanych działań.

Fluke T6 tester elektryczny

Technologia FieldSense sprawia, że praca z modelem T6 jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu, oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Elektrycy obsługujący obiekty komercyjne i obiekty przemysłu lekkiego mogą używać testerów elektrycznych T6 do podstawowych zadań w zakresie wyszukiwania i usuwania awarii, weryfikować wartości napięć i ciągłość obwodów oraz testować pojedyncze obwody, a jednocześnie szybko wykonywać pomiary natężenia i napięcia bez stosowania przewodów pomiarowych. Przyrządy te łatwo mieszczą się w kieszeni, co ułatwia sięgnięcie po nie elektrykom prowadzącym pomiary.

Poza testerami T6 z technologią FieldeSense w promocji wiosennej Fluke dostępne są m.in. także:

  • Multimetr cyfrowy Fluke 115, w promocji dostępny z uniwersalnym zestawem akcesoriów TLK-225 SureGrip™ (oszczędność 43 proc.)
  • Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1663, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T130 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 40 proc.)
  • Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1664 FC, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T150 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 35 proc.)
  • Wibrometr Fluke 805FC, dostępny razem z czujnikiem wibracji 805ES i rabatem (oszczędność 16 proc.)

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca. Więcej szczegółów na temat testerów Fluke T6 oraz wszystkich innych narzędzi Fluke oferowanych w promocji znaleźć można w załączonym dokumencie: http://bit.ly/flukespringleaflet

Zapraszamy również na stronę www: http://bit.ly/flukespring2018

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Takie mierniki cęgowe bardzo się przydają. Swój kupiłem z megger i powiem, ze już nie raz ułatwił mi pracę.
No avatar
Gość
Fajny produkt polecam też sprawdzić konkurencję czyli FLIR VT08 http://bit.ly/FLIRVT08VT06
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl