Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny - APARATURA POMIAROWA - FLUKE - MIERNIKI CĘGOWE - TESTERY ELEKTRYCZNE - FIELDSENSE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny

Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny
fot. Testery elektryczne Fluke T6

Wybrane modele spośród najpopularniejszych produktów firmy Fluke – światowego lidera w branży kompaktowych przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów – są od początku lutego dostępne w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Tegoroczna wiosenna promocja firmy Fluke potrwa do końca czerwca i jest jednym z elementów uświetniających 70-tą rocznicę obecności przyrządów tej firmy na światowym rynku. W ramach wiosennej promocji przyrządy do testów, konserwacji, a także do wyszukiwania i usuwania awarii systemów elektrycznych i elektronicznych, są oferowane w specjalnych cenach i zestawach, pozwalających zaoszczędzić nawet do 43 proc. w stosunku do cen standardowych.

Głównym „bohaterem” wiosennej akcji promocyjnej są testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense. Jest to nowość w ofercie firmy, wprowadzona do sprzedaży na polskim rynku jesienią.

Osoby używające testerów elektrycznych do wykonywania pomiarów napięcia i natężenia prądu wiedzą, że proces ten jest zwykle czasochłonny i obciążony ryzykiem, ze względu na konieczność dostępu do metalowych styków. Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense oferują szybszą i bezpieczniejszą metodę wykonywania pomiarów parametrów elektrycznych w wielu zastosowaniach, np. w tablicach rozdzielczych i skrzynkach przyłączowych. Przyrządy te wykrywają pole elektryczne w otwartych cęgach, dzięki czemu można łatwiej prowadzić pomiary

Dzięki tym przyrządom pomiar napięć może odbywać się tak samo jak pomiar prądu – bez użycia przewodów pomiarowych. Wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód i odczytać poziom napięcia. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo podczas pomiarów (do 1000 V i 200 A). Ponadto pomiar odbywa się szybciej, gdyż nie wymaga otwierania obudowy urządzenia ani zdejmowania nakrętek zabezpieczających połączenia przewodów. Z kolei możliwość równoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu zwiększa efektywność wykonywanych działań.

Fluke T6 tester elektryczny

Technologia FieldSense sprawia, że praca z modelem T6 jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu, oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Elektrycy obsługujący obiekty komercyjne i obiekty przemysłu lekkiego mogą używać testerów elektrycznych T6 do podstawowych zadań w zakresie wyszukiwania i usuwania awarii, weryfikować wartości napięć i ciągłość obwodów oraz testować pojedyncze obwody, a jednocześnie szybko wykonywać pomiary natężenia i napięcia bez stosowania przewodów pomiarowych. Przyrządy te łatwo mieszczą się w kieszeni, co ułatwia sięgnięcie po nie elektrykom prowadzącym pomiary.

Poza testerami T6 z technologią FieldeSense w promocji wiosennej Fluke dostępne są m.in. także:

  • Multimetr cyfrowy Fluke 115, w promocji dostępny z uniwersalnym zestawem akcesoriów TLK-225 SureGrip™ (oszczędność 43 proc.)
  • Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1663, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T130 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 40 proc.)
  • Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1664 FC, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T150 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 35 proc.)
  • Wibrometr Fluke 805FC, dostępny razem z czujnikiem wibracji 805ES i rabatem (oszczędność 16 proc.)

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca. Więcej szczegółów na temat testerów Fluke T6 oraz wszystkich innych narzędzi Fluke oferowanych w promocji znaleźć można w załączonym dokumencie: http://bit.ly/flukespringleaflet

Zapraszamy również na stronę www: http://bit.ly/flukespring2018

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Takie mierniki cęgowe bardzo się przydają. Swój kupiłem z megger i powiem, ze już nie raz ułatwił mi pracę.
No avatar
Gość
Fajny produkt polecam też sprawdzić konkurencję czyli FLIR VT08 http://bit.ly/FLIRVT08VT06
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl