Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - TIS45
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS

Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS
fot. Fluke TiS45

Kamera TiS20 dostępna jest w cenie obniżonej o 6 proc., z kolei kamera TiS45 dostępna jest w zestawie promocyjnym w cenie obniżonej o 30 proc. od ceny regularnej i dodatkowo z latarką diodową na czapkę/kask L206 Deluxe. Promocja na kamery TiS 20 potrwa do końca br. natomiast promocja na kamery TiS45 z latarkami L206 Deluxe będzie obowiązywała do końca marca przyszłego roku.

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Wszystkie modele tej linii współpracują z systemem Fluke Connect™, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też bardzo wysoką jakością obrazu.

Główne cechy kamer serii użytkowej Fluke: TiS75 / 65 / 60 / 55 / 50 / 45 / 40 / 20 / 10

  • Proste w użyciu wyszukiwanie i usuwanie awarii w terenie
  • Łatwe identyfikowanie potencjalnych problemów na szczegółowych obrazach w podczerwieni dzięki kamerze 5MP, rozdzielczości do 320 x 240 i dużemu wyświetlaczowi LCD 3,5 cala. Dokładna ostrość już z odległości 15 cm, dzięki ręcznej regulacji.
  • Dzięki rozdzielczości do 320 x 240 na każdym obrazie znajduje się więcej szczegółów, nawet na obiektach znajdujących się daleko – szczegółów, które mogą pomóc wykryć potencjalny problem.
  • Technologia1 IR-Fusion® umożliwia uzyskanie kontekstu poprzez wyświetlanie szczegółów w świetle widzialnym i pomiarów w podczerwieni dzięki dokładnemu połączeniu obrazów lub funkcji obrazu w obrazie.
  • Ostry obraz w krótszym czasie (z zastosowaniem opcji ręcznej regulacji ostrości lub stałej ostrości).
  • Możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym – bezprzewodowego synchronizowania obrazów z kamery oraz tworzenia i przesyłania wiadomości e-mail z raportami bezpośrednio ze smartfona dzięki aplikacji Fluke Connect®.
  • Możliwość łączenia się bezprzewodowo z innymi przyrządami Fluke Connect i pobierania innego rodzaju pomiarów, jak pomiary wartości elektrycznych czy wibracji, bezpośrednio do swojego obrazu termicznego.

Więcej informacji na www.fluke.pl  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl