3-wyjściowe zasilacze z serii E36300 firmy Keysight - ZASILACZE - FARNELL ELEMENT14 - ZASILACZ LABORATORYJNY - KEYSIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 3-wyjściowe zasilacze z serii E36300 firmy Keysight
drukuj stronę
poleć znajomemu

3-wyjściowe zasilacze z serii E36300 firmy Keysight

3-wyjściowe zasilacze z serii E36300 firmy Keysight
fot. Farnell element14

Zasilacze z nowej serii E36300 są niezawodne, wytrzymałe i proste w obsłudze 

Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, dodaje do swojej oferty trzywyjściowe zasilacze z serii E36300. To najnowszy produkt Keysight z gamy zasilaczy laboratoryjnych ogólnego przeznaczenia, wyposażony w szereg funkcji, które jeszcze nigdy nie były dostępne w urządzeniu o tym poziomie cenowym.  Już od ponad 50 lat zasilacze DC firmy Keysight zmieniają sposób, w jaki konstruktorzy testują swoje projekty, wykrywają problemy i zapewniają jakość produktów. Trzywyjściowe zasilacze z nowej serii E36300 zostały opracowane w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z dużym stopniem złożoności obecnych projektów i urządzeń, w których wykorzystuje się zasilacze, i zapewniają wyjątkowo korzystny stosunek wartości do ceny, najlepsze działanie w klasie tych urządzeń oraz łatwą obsługę. 

Zasilacze z serii E36300 to jedne z najcichszych zasilaczy na rynku, o niskim poziomie tętnień/szumów na wyjściu, umożliwiające dokładne pomiary napięcia/prądu i uzyskanie pewnych wyników testów. Kluczowym elementem urządzenia jest łatwy w użyciu panel przedni o wyjątkowo intuicyjnej obsłudze i większym zakresie funkcji, wyświetlanych na nowym, kolorowym wyświetlaczu LCD 4,3 cala.  Po raz pierwszy użytkownicy zasilacza wielowyjściowego mogą korzystać z jednoczesnego odczytu wszystkich wartości prądu i napięcia oraz korzystać z innych funkcji, takich jak:

  • Rejestrowanie danych — funkcja ta ma istotne znaczenie dla zminimalizowania zużycia energii testowanego urządzenia
  • Pomiary niskich wartości prądu — dokładne pomiary prądu do setnych części miliamperów.  Przyrządy z serii E36300 zapewniają odczyt wartości prądu z niezrównaną dokładnością 0,25% +80 uA. Jest to dokładność, która znacznie odbiega od wartości uzyskiwanych podczas korzystania z większości laboratoryjnych zasilaczy DC. Możliwość dokładnego pomiaru niskich prądów przez urządzenie ogranicza potrzebę stosowania zewnętrznego multimetru i upraszcza konfigurację.
  • Sekwencjonowanie wyjść — funkcja, na którą jest coraz większe zapotrzebowanie, ponieważ w układach FPGA, mikroprocesorach i płytkach drukowanych wykorzystuje się kilka napięć zasilania
  • Tryb listy — przydatny podczas generowania arbitralnych przebiegów zasilania i automatycznych testów; umożliwia maksymalizację wydajności testów
  • Obsługa oprogramowania BenchVue 2017 — zapewnia aplikacje umożliwiające łatwe sterowanie, automatyzację i uproszczenie przebiegu prac.

Pozostałe funkcje obejmują:

  • Możliwość sterowania prądem i napięciem za pomocą osobnych pokręteł, a nie poleceń menu
  • Numeryczna klawiatura, umożliwiająca bezpośrednie wprowadzenie wartości nastaw
  • Obwód remote sense (2- lub 4-przewodowy)
  • Modele E36312 i E36313A są także wyposażone w zaciski wyjść na płycie tylnej, wejścia/wyjścia cyfrowe oraz porty LXI LAN i GPIB 

Zasilacze trzywyjściowe z serii E36300 są dostępne w sprzedaży w Newark element14 w Ameryce Północnej, Farnell element14 w Europie i element14 w krajach APAC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl