Laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV - OPRAWY LED - CREE - GTV
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV
drukuj stronę
poleć znajomemu

Laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV

Laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV
fot. GTV

Nowoczesne oświetlenie holu i recepcji z oprawą LED CREE LASER 360 firmy GTV

Pomysł na niezwykłą aranżację nowoczesnego holu i recepcji? Wykorzystaj iluminację przypominającą laserowy promień świetlny z nowej oprawy LED CREE LASER 360 firmy GTV, przez co nadasz wnętrzu niesamowity futurystyczny charakter. 

Nowa oprawa LED CREE LASER 360 zachwyca nowoczesnym, modernistycznym designem oraz niezwykłym charakterem oświetlenia. Elegancka w swej prostej formie oprawa jest równocześnie niezwykle efektowna – przyciąga wzrok i przywodzi na myśl rozwiązania rodem z filmów science-fiction. Kąt rozsyłu światła 360˚pozwala na tworzenie widowiskowych i futurystycznych efektów wizualnych. LED CREE LASER 360 emituje wąski, stopniowo rozszerzający się w dwóch kierunkach strumień świetlny przypominający promień lasera, tworząc na powierzchni sufitu efektowną poświatę i wyraźnie dzieląc płaszczyznę stropu. Bardzo dekoracyjny efekt uzyskuje się krzyżując ze sobą światło z sąsiadujących opraw - przecinające się promienie zmienią nasz hol w świetlny tunel lub kosmiczny portal, dodając mu głębi i wyrazistości.

LED CREE LASER 360 to również swoboda aranżacji – korpus oprawy można dowolnie obracać, kierując strumień światła w dowolnym kierunku, by podkreślić wybrany detal, fakturę sufitu lub skrzyżować go z promieniem innych opraw tworząc niepowtarzalne geometryczne wzory.

LED CREE LASER 360LED CREE LASER 360
Oprawa LED CREE LASER 360 dostępna jest wersji czarnej lub białej

Zgeometryzowany kształt oprawy sprawia, że nie stanowi ona przytłaczającego elementu dekoracyjnego – LED CREE LASER 360 doskonale wkomponowuje się w każde nowoczesne wnętrze, nadając mu modernistycznego, designerskiego wyrazu. Z powiedzeniem można ją stosować zarówno w mieszkaniach, jak i we wnętrzach komercyjnych i przestrzeniach publicznych.

LED CREE LASER 360 to równocześnie niezwykła funkcjonalność i trwałość. Oprawa wyposażona została w jedne z najwydajniejszych diod znanego amerykańskiego producenta – firmy CREE, dzięki czemu pobierając zaledwie 9W emituje strumień świetlny o mocy 600 lumenów o ciepłej białej barwie (3000K).

Wykonana z aluminium oprawa jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia (posiada stopień ochrony IP 65), oferuje do 40000 godzin ciągłego świecenia i 20000 cykli włącz/wyłącz. LED CREE LASER 360 dostępna jest w uniwersalnym i ponadczasowym kolorze białym lub czarnym.

Hol i recepcja to pierwsze miejsca, z jakimi stykają się nasi goście, kontrahenci czy partnerzy biznesowi. To strefa kluczowa dla budowania prestiżu – a skoro dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, warto do podkreślenia charakteru miejsca wykorzystać oprawy o niebanalnym designie.

Dane techniczne:

  • Klasa energetyczna: A++ A
  • Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
  • Moc: 9W
  • Strumień świetlny: 600 lm
  • Stopień ochrony: IP 65
  • Kąt rozsyłu światła: 360˚
  • Czas pracy: 40 tys. godzin
  • Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl