System ponownego załączania TeleREC Top - WYŁĄCZNIKI NADPRĄDOWE - OCHRONA PRZECIWPORAŻENIOWA - GE INDUSTRIAL SOLUTIONS - TELEREC TOP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności System ponownego załączania TeleREC Top
drukuj stronę
poleć znajomemu

System ponownego załączania TeleREC Top

System ponownego załączania TeleREC Top
fot. GE

TeleREC Top to system ponownego załączania wyłącznika nadprądowego z funkcją dodatkowego zabezpieczenie przeciwporażeniowego. Przeznaczony jest do pracy w instalacjach bez dozoru, gdzie pewność zasilania jest bardzo istotna.

TeleREC Top składa się z wyłącznika nadprądowego 2 lub 4 fazowego o obciążalności zwarciowej 10kA (EN 60898-1) zintegrowanego z modułem napędu silnikowego oraz przekaźnika.

Maksymalna ilość operacji ponownego załączania oraz sekwencje czasowe mogą być programowane przyciskami na przednim panelu. W standardowej wersji TeleREC Top posiada styki pomocnicze sygnalizacji i alarmu oraz blokadę na kłódkę w pozycji wyłączonej. Przystosowany jest także do współpracy z zewnętrznym przekładnikiem do ochrony różnicowoprądowej o średnica 25 lub 35 mm2. Zakres znamionowych prądów układu od 6 do 63A dla charakterystyki czasowo-prądowej B lub C. Prądy różnicowe mogą być nastawialne w przedziale od 30 mA do 1A.

TeleREC Top składa się z wyłącznika nadprądowego 2 lub 4 fazowego o obciążalności zwarciowej 10kA (EN 60898-1) zintegrowanego z modułem napędu silnikowego oraz przekaźnika.

Autoryzowanym dystrybutorem aparatury GE Industrial Solutions w Polsce jest firma AB-MICRO.

Więcej informacji na temat systemu można uzyskać pod numerem telefonu: +48 22 5451520

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Eaton (Moeller) ma taką zabawkę od 10 lat :)
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl