Eaton wprowadza nową serię wyłączników xPole Home - WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY - EATON - APARATURA MODUŁOWA - WYŁĄCZNIKI NADPRĄDOWE - WYŁĄCZNIKI RCD
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Eaton wprowadza nową serię wyłączników xPole Home
drukuj stronę
poleć znajomemu

Eaton wprowadza nową serię wyłączników xPole Home

Eaton wprowadza nową serię wyłączników xPole Home
fot. Eaton xPole Home

Seria xPole Home została zaprojektowana specjalnie do instalacji niskiego napięcia. 

Firma Eaton, lider rynku w dziedzinie elektronicznych systemów sterowania, dystrybucji energii, zasilaczy bezprzerwowych i automatyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie na rynek serii wyłączników xPole Home. Zaprojektowana specjalne dla gospodarstw domowych seria xPole Home łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo z efektywnością projektowania i obejmuje całą gamę wyłączników do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym.

Seria ta zawiera wyłączniki nadprądowe (HN), wyłączniki różnicowoprądowe (HNC) i wyłączniki kombinowane (HNB) oraz rozszerza motto firmy Eaton „Sprawiamy, że to, co ważne, działa” na sektor nowoczesnego budownictwa XXI wieku. Gama produktów xPole Home charakteryzuje się udoskonaloną konstrukcją, niezawodnością i pełną zgodnością ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami, w oparciu o doświadczenie firmy Eaton w produkcji ponad miliarda wyłączników nadprądowych MCB.

Dla elektryków zoptymalizowane portfolio produktów i ich wysoka dostępność w hurtowniach elektrycznych oznacza mniej czasu poświęconego na wybór i zakup, co pozwala im na terminową realizację projektów. Biorąc pod uwagę globalną obecność firmy Eaton i jej ponad stuletnie doświadczenie, urządzenia xPole Home są proste w instalacji i oferują najwyższą, sprawdzoną jakość na rynku europejskim. Produkty znajdą swoje zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i komercyjnym oraz w przemyśle. Bogata oferta akcesoriów, a nawet możliwość podłączenia do systemu Smart Wire DT firmy Eaton pozwala na zaprojektowanie nawet najbardziej wymagających aplikacji z wykorzystaniem serii xPole Home.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Eaton Electric Sp. z o.o.
ul. Galaktyczna 30, Gdańsk
tel.  (0-58) 554 79 00, 10
fax.  (0-58) 554 79 09, 19
www.moeller.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl