Elektrozawory Danfoss w programie Sankom - DANFOSS - ELEKTROZAWORY - SANKOM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elektrozawory Danfoss w programie Sankom
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elektrozawory Danfoss w programie Sankom

Elektrozawory Danfoss w programie Sankom
fot. Danfoss

Produkty Danfoss z zakresu automatyki budynków i przemysłu dostępne w programie dla projektantów Sankom: Audytor CO i H2O

Firma Sankom specjalizuje się w opracowywaniu i wydawaniu oprogramowania służącego do wspomagania projektowania instalacji sanitarnych, obliczeń zużycia energii i sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej.

Zawory elektromagnetyczne, odcinające: EV220B do instalacji otwartych,  EV250B do instalacji cyrkulacyjnych, upustowych oraz presostaty, czujniki ciśnienia do monitorowania spadku ciśnienia w instalacji – to między innymi produkty Danfoss w programie Sankom.

Elektrozawory można stosować w różnych aplikacjach, np.: do pomieszczeń sanitarnych sterowanych czujnikiem ruchu, do napełniania zbiorników, jako zawory pierwszeństwa do instalacji przeciwpożarowych, w systemach antywłamaniowych, do monitorowania i zabezpieczania instalacji i wiele innych. Więcej informacje o aplikacjach znajdziesz w strefie projektanta: www.danfoss.pl/strefaprojektanta

Danfoss Poland zaprasza na szkolenie online 24 maja 2017 o godz. 10:30 pod adresem ttp://pl.sankom.net/szkolenia/szczegoly?tid=686, organizowane przez firmę Sankom. Podczas szkolenia zostaną przedstawione produkty, które są dostępne w programach Sankom, przykłady zastosowań i instrukcje oraz wszelkie wskazówki, gdzie znaleźć produkty. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl