24-calowe komputery panelowe z IP65 - IP65 - SABUR - KOMPUTERY PRZEMYSŁOWE IP65
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 24-calowe komputery panelowe z IP65
drukuj stronę
poleć znajomemu

24-calowe komputery panelowe z IP65

24-calowe komputery panelowe z IP65

Komputery panelowe i monitory przemysłowe o przekątnych 24” i w całości zabezpieczone zgodnie ze stopniem IP65 dołączyły do oferty firmy ASEM.

VK3200 to przemysłowe komputery panelowe przeznaczone do montażu na ramieniu lub podwieszenia, wyposażone w panel zawierający dodatkowe interfejsy i przyciski funkcyjne, do indywidualnego rozszerzania funkcjonalności urządzeń. MK100 to monitory przemysłowe, podobnie jak komputery VK3200 przystosowane do zabudowy w popularnych systemach montażowych i również wyposażone w listwę z dodatkowymi przyciskami. I komputery, i monitory są w całości zabezpieczone zgodnie ze stopniem ochrony IP65.

Funkcjonalności skrojone na miarę

Poniżej ekranu urządzeń umieszczona jest listwa przeznaczona na przyciski funkcyjne i interfejsy. Producent udostępnił możliwość indywidualnej konfiguracji zabudowanych w niej elementów, udostępniając m.in.: podświetlane przyciski, lampki sygnalizacyjne, zamki z kluczykiem, wyłącznik bezpieczeństwa, przełączniki i wyłączniki, brzęczyk, interfejsy USB 2.0. i Ethernet oraz czytnik RFID. (dostępny w dwóch częstotliwościach: 125 kHz oraz 13,56 MHz).

Komputery VK3200 i monitory MK100 dostępne są w czterech wielkościach ekranu: 15,6”, 18,5”, 21,5” oraz 24” i rozdzielczości HD lub Full HD. Są wyposażone w całkowicie płaskie fronty wykonane z aluminium lub aluminium i szkła (w wersjach TFM – True Flat Multitouch) i przystosowane do zabudowy na ramieniu lub podwieszenia w systemach montażowych firm Rittal, Rolec i Haseke.

Wygodna obsługa

Komputery i monitory można dodatkowo wyposażyć w dwa aluminiowe uchwyty boczne pozwalające na wygodne zmienianie pozycji wyświetlacza.

W urządzeniach o przekątnej 21,5” można zamontować także okrągły, aluminiowy uchwyt okalający przedni panel. Zabezpiecza on przed przypadkowym uderzeniem w ekran, a jednocześnie służy do ustawiania jego pozycji. Komfort użytkowania może także zwiększyć zintegrowana półka przeznaczona na klawiaturę. Zarówno uchwyt, jak i półkę mocuje się do tylnej pokrywy wyświetlacza (opcje dostępne dla VPK3200 i MK100 z ekranem 21,5”).

Tył urządzeń można osłonić pokrywą zabezpieczającą dostęp do podłączeń (z otworem o średnicy 19 mm), a podłączenia do portów USB i Ethernet dodatkowo chronią gumowe zaślepki (IP65).

Więcej informacji o komputerach VK3200
Więcej informacji o  monitorach MK100

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl