Najnowsza wersja zdalnego serwisu Ubiquity - SABUR - UBIQUTY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najnowsza wersja zdalnego serwisu Ubiquity
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najnowsza wersja zdalnego serwisu Ubiquity

Najnowsza wersja zdalnego serwisu Ubiquity

W 8. wersji platformy Ubiquity firmy ASEM zaimplementowana została obsługa automatycznych aktualizacji aplikacji Control Center, a także oprogramowania w urządzeniach dołączonych do Domeny.

Szybka aktualizacja środowiska do najnowszej wersji

Po uruchomieniu aplikacji Ubiquity Control Center następuje analiza dostępności nowszych wersji oprogramowania. Jeżeli pojawiła się nowsza wersja, możemy ją zainstalować. Nie ma konieczności odinstalowywania wersji wcześniejszej.

Posiadanie najnowszej wersji aplikacji Ubiquity Control Center umożliwia wykorzystywanie pełnej funkcjonalności systemu (która jest rozwijana wraz z kolejnymi aktualizacjami), a także nawiązywanie połączeń z urządzeniami wyposażonymi w aktualną wersję oprogramowania.
W każdym urządzeniu przypisanym do Domeny istnieje możliwość aktualizacji aplikacji Ubiquity Runtime, która obsługuje funkcję połączeń VPN. Aktualizacja może być wykonana ręcznie lub automatycznie (funkcja automatycznych aktualizacji dostępna jest od wersji 8 aplikacji Ubiquity Control Center).

Audyt bezpieczeństwa

Środowisko Ubiquity w wersji 8 uzyskało certyfikat bezpieczeństwa dla sieci łączności przemysłowej opartych na Internecie. Certyfikat poświadcza bezpieczeństwo wszystkich komponentów systemu i potwierdza jego pełną zgodność z normą IEC 62443-3.
Począwszy od 10 października 2016 wszystkie urządzenia ASEM wyposażane w zdalny dostęp serwisowy Ubiquity są dostępne z najnowszą wersją środowiska.

Kilka słów o platformie Ubiquity

Ubiquity umożliwia bezpieczny, zdalny dostęp do urządzeń automatyki za pomocą VPN, a co za tym idzie diagnozowanie i rozwiązywanie niektórych problemów na instalacji bez konieczności wyjazdów serwisowych. Rozwiązanie zapewnia ciągłość pracy instalacji i szybkość serwisu; ułatwia konfigurację i modyfikację ustawień maszyn i instalacji automatyki. Podczas odbiorów i uruchomień instalacji nie wymaga obecności ekipy technicznej na obiekcie.


 
Ubiquity używa połączenia internetowego, tworząc sieć VPN pomiędzy komputerem serwisowym (który pełni funkcję stacji nadzorczej Ubiquity Control Center) a zdalnym urządzeniem (z aplikacją Ubiquity Runtime). Stacja nadzorcza uzyskuje dostęp do takich funkcji jak: zdalny pulpit, czat, wymiana plików, zdalne programowanie i serwisowanie urządzeń oraz aktualizacja aplikacji.

Korzystanie z funkcjonalności zdalnego serwisu nie wiąże się z opłatami za przesyłane dane i urządzenia podpięte do systemu.

Więcej informacji na temat Ubiquity

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl