Zestawy MathWorks do nauki programowania na bazie układów Raspberry Pi3, Arduino Uno oraz BeagleBone Black - MATLAB - PROGRAMOWANIE - ZESTAW EDUKACYJNY - BEAGLEBONE BLACK - ARDUINO-UNO - SIMULINK - MATHWORKS - NAUKA PROGRAMOWANIA - RASPBERRY PI 3
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestawy MathWorks do nauki programowania na bazie układów Raspberry Pi3, Arduino Uno oraz BeagleBone Black
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestawy MathWorks do nauki programowania na bazie układów Raspberry Pi3, Arduino Uno oraz BeagleBone Black

Zestawy MathWorks do nauki programowania na bazie układów Raspberry Pi3, Arduino Uno oraz BeagleBone Black

Nowe edycje popularnego oprogramowania do projektów sprzętowych dla studentów i profesjonalistów

W ofercie Farnell element14 pojawiły się trzy nowe edycje popularnego zestawu do nauki programowania MathWorks, przeznaczone do Raspberry Pi3, Arduino Uno i BeagleBone Black.  Nowe zestawy zapewniają sprzęt i oprogramowanie niezbędne do rozpoczęcia programowania, łącznie z płytką drukowaną oraz oprogramowaniem MATLAB i Simulink Student. 

Zestaw do programowania MathWorks pozwala studentom i profesjonalistom:

  • Odczytywać i zapisywać dane czujników sprzętu i analizować je z wykorzystaniem wbudowanych funkcji przetwarzania sygnału, uczenia maszynowego, przetwarzania obrazu itp.
  • Opracowywać algorytmy, używając intuicyjnego środowiska schematu blokowego i uruchamiać je jako autonomiczny układ w sprzęcie 
  • Przeprowadzać symulację algorytmów i ogólnych zachowań systemu oraz interaktywnie regulować i optymalizować parametry w czasie działania algorytmu w sprzęcie

Zestaw MATLAB i Simulink Student składa się z oprogramowania MATLAB, Simulink oraz 10 dodatkowych produktów, które można użyć do tworzenia układów sterowania, analizy sygnału, testów, pomiarów i wielu innych. Zestaw zawiera także skróconą instrukcję obsługi zawierającą wskazówki, jak w prosty sposób zaprojektować coś ciekawego - od wyświetlacza pokazującego temperaturę do systemu wykrywania twarzy.

Zestaw MathWorks do nauki programowania umożliwia studentom stworzenie projektu sprzętowego za pomocą tych samych narzędzi, których na co dzień używają inżynierowie i naukowcy.

Zestawy MathWorks do nauki programowania są dostępne na terenie Europy w ofercie Farnell element14, a w Stanach Zjednoczonych w ofercie Newark element14. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl