Zestaw do nauki projektowania układów IoT na bazie Raspberry Pi - RASPBERRY PI - FARNELL ELEMENT14 - ZESTAW EDUKACYJNY - INTERNET OF THINGS - BLUEMIX - IBM WATSON IOT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw do nauki projektowania układów IoT na bazie Raspberry Pi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw do nauki projektowania układów IoT na bazie Raspberry Pi

Zestaw do nauki projektowania układów IoT na bazie Raspberry Pi
fot. Raspberry Pi IoT Learner Kit

Zestaw do nauki podstaw programowania układów IoT, z którego można korzystać w połączeniu ze szkoleniem IBM i Coursera dostępny w Farnell element14

W ofercie portalu Farnell element14 pojawił się pierwszy na rynku zestaw na nauki projektowania układów IoT, opracowany we współpracy z IBM.

Zestaw to kompletne rozwiązanie szkoleniowe dla  projektantów sprzętu i oprogramowania oraz uczniów, którzy chcą zdobyć wiedzę z zakresu projektowania układów IoT. Z zestawu można korzystać w połączeniu z kursem IBM i Coursera: A Developer`s Guide to Internet of Things (IoT) („Przewodnik projektanta - układy sieci Internetu Rzeczy - IoT”).

Zestaw do nauki projektowania układów IoT został opracowany na bazie Raspberry Pi3 i płytki Raspberry Pi Sense Hat, która zainspirowała projektantów i stała się symbolem kreatywności i innowacyjności w układach IoT. 

Dostęp do sieci IoT za pomocą rozwiązań sprzętowych zestawu oraz wykorzystanie szkolenia IBM zapewnia projektantom:

  • Zdobycie umiejętności niezbędnych do projektowania układów IoT
  • Tworzenie innowacyjnych projektów
  • Wykorzystanie innowacyjnych projektów do zastosowań komercyjnych

 – Branża projektowa jest źródłem innowacji i nieustannie obserwujemy, jak pojawiają się w niej błyskotliwe i ekscytujące pomysły, przekształcane w produkty później wprowadzane na rynek. Dzięki współpracy z IBM nad rozwojem i udostępnieniem  zestawu startowego, Farnell element14 jeszcze bardziej ułatwia projektantom zrobienie  pierwszego kroku w drodze do wprowadzenia produktu na rynek, stwarzając możliwość rewolucji w zakresie innowacji – powiedział Richard Curtin, kierownik współpracy strategicznej Farnell element14.

 – Bardzo wielu inżynierów i przedsiębiorców tworzy pierwsze próbne projekty IoT na bazie Raspberry Pi i z tego właśnie powodu IBM tak bardzo angażuje się w opracowanie ekosystemu Raspberry Pi poprzez współpracę z Farnell element14, firmą handlową Premier Farnell i licencjonowanym producentem Raspberry Pi – dodaje Bret Greenstein, wicedyrektor, platforma IBM Watson IoT.

Zestaw do nauki projektowania układów IoT jest dostępny w ofercie Farnell element14 na terenie Europy, Ameryki Północnej w ofercie Newark element14 i portalu element14 w Azji. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie „A Developer’s Guide to IoT” („Kurs projektowania układów IoT”) firm IBM i Coursera w celu zapoznania się z  zestawem przed zakupem.

Zestaw zapewnia także 90-dniową wersję testową oprogramowania Bluemix - platformy rozwojowej w chmurze dającej dostęp do platformy IBM Watson IoT i innych usług.

Więcej informacji na temat zestawu do nauki projektowania układów IoT można znaleźć na stronie społeczności element14 i design center portalu element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl