Programowalne moduły zdalnych I/O E-Line - SABUR - SAIA BURGESS CONTROLS
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Programowalne moduły zdalnych I/O E-Line
drukuj stronę
poleć znajomemu

Programowalne moduły zdalnych I/O E-Line

Programowalne moduły zdalnych I/O E-Line

Saia PCD1.W5300-C15 to programowalne moduły zdalnych we/wy RIO serii E-Line wyposażone w mix we/wy  analogowych. Moduły zawierają 4 wejścia i 4 wyjścia analogowe, a także interfejsy: RS-485, USB i  NFC.

Urządzenia mogą pracować jako programowalne wyspy we/wy i umożliwiają tworzenie rozproszonych systemów automatyki. PCD1.W5300-C15 zapewniają autonomiczną i ciągłą realizację programu sterującego nawet w przypadku utraty komunikacji ze stacją master.

PCD1.W5300-C15 doskonale realizują funkcje sterowania w różnorodnych aplikacjach, w instalacjach infrastrukturalnych lub automatyce budynkowej. Wszystkie moduły serii E-Line firmy Saia Burgess Controls charakteryzują niewielkie wymiary umożliwiające ich montaż w standardowych szafkach elektrycznych. Zastosowany protokół komunikacyjny S-Bus Extended zapewnia czterokrotnie szybszą transmisję danych (w porównaniu z komunikacją w sieci S-Bus).

Seria E-Line oferuje sprawdzoną, przemysłową technologię sterowania, zaprojektowaną zgodnie ze standardem dla szaf elektrycznych, a dodatkowo wyposażoną w funkcjonalności niezbędne do sterowania aplikacjami HVAC w budynkach i innych obiektach. Obudowa wszystkich komponentów serii jest przystosowana do montażu na szynie DIN 35mm, a kompaktowe gabaryty umożliwiają ich zastosowanie w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach. W rodzinie E-Line dostępne są sterowniki PLC, programowalne moduły we/wy zdalnych RIO, moduły we/wy zdalnych RIO, radiomodem, analizator sieci i zasilacze.

Moduły E-Line są programowane za pomocą pakietu narzędziowego PG5 Controls Suite, który pozwala na ich intuicyjną konfigurację, projektowanie i edytowanie aplikacji. Nowa, specjalnie przygotowana na potrzeby instalacji elektrycznych i HVAC biblioteka bloków funkcyjnych, E-Suite, znacznie przyspiesza inżyniering. Dzięki gotowym obiektom prace inżynierskie są łatwiejsze, szybsze i mniej narażone na błędy. Dodatkową zaletą jest fakt, że komunikacja w sieci S-Bus za pośrednictwem F-boxów jest do 4 razy szybsza w porównaniu z innymi sterownikami i modułami serii Saia PCD. Wszystkie komponenty serii współpracują także z pozostałymi rodzinami urządzeń Saia PCD.

Więcej informacji o modułach PCD1.W5300-C15

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl