Kompaktowe wyłączniki niskiego napięcia GE GuardEon - WYŁĄCZNIKI - GENERAL ELECTRIC - OSPRZĘT ELEKTRYCZNY - GUARDEON - GE POWER CONTROLS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kompaktowe wyłączniki niskiego napięcia GE GuardEon
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompaktowe wyłączniki niskiego napięcia GE GuardEon

Kompaktowe wyłączniki niskiego napięcia GE GuardEon
fot. GE Power Controls

Nowy poziom inteligentnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań, dzięki którym świat pracuje bez przerw w zasilaniu.

GuardEon to nowa seria wyłączników kompaktowych niskiego napięcia od GE zaprojektowana do aplikacji przemysłowych o globalnym zasięgu. Wyłączniki opracowane przy współdziałaniu z klientami posiadają opcję zdalnej diagnostyki oraz zaawansowaną funkcję ArcWatch i zostały stworzone do pracy w najbardziej wymagających środowiskach. 

Innowacyjna i uproszczona konstrukcja zintegrowana z funkcją zdalnego monitorowania oraz prognozowanego okresu bezawaryjnej pracy sprawia, że wyłączniki kompaktowe GuardEon są bardzo pewnym elementem elektrycznego systemu dystrybucji, które ograniczając ryzyko awarii, dają gwarancję bezpieczeństwa.

GuardEon* - Inteligentne rozwiązania

GuardEon* to inteligentna i uproszczona globalna platforma wyłączników kompaktowych zaprojektowana, przy zaangażowaniu samych klientów, do najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych. Nowoczesna konstrukcja, zaawansowane funkcje oraz wspólne akcesoria dla całej serii sprawiają, że GuardEon jest wyjątkowo łatwy w konfiguracji i obsłudze, zapewniając wysoką jakość i trwałość.

Kompaktowe wyłączniki niskiego napięcia GE GuardEon*

Gwarancja niezawodności

GuardEon* to rodzina wyłączników kompaktowych niskiego napięcia, które gwarantują niezawodność działania w najbardziej wymagających aplikacjach. Oferując funkcję prognozowanego okresu bezawaryjnej pracy tj: kalkulacje zużycia styków, czasu pracy mechanizmu oraz historię zdarzeń GuardEon pozwala użytkownikowi zidentyfikować ewentualne usterki zanim one nastąpią, ograniczając do minimum ewentualne awarie.

GuardEon został zaprojektowany, aby znacznie ograniczyć liczbę komponentów składowych nie tracąc nic na funkcjonalności, oraz z myślą o całkowicie zautomatyzowanym procesie produkcyjnym w super nowoczesnej fabryce zbudowanej od podstaw. Prowadzi to do całkowitego wyeliminowania ewentualnych problemów związanych z czynnikiem ludzkim.

Gwarancja bezpieczeństwa

GuardEon* jest bezpieczny dzięki specjalnej konstrukcji oraz zaawansowanym funkcjom technologicznym tj. ArcWatch* wspierającymi aktywnie wykrywanie, izolowanie oraz kontrolowanie zagrożeń związanych z łukiem elektrycznym. Wyłączniki GuardEon charakteryzują nowoczesne wyzwalacze nadprądowe PremEon* posiadające m.in. funkcję RELT (redukcja energii przepływu) oraz złącze mikro USB do współpracy z komputerem. Oprogramowanie kompatybilne z wyzwalaczami PremEon* G pozwala użytkownikom na monitorowanie parametrów, konfigurację nastaw oraz testowanie wyłączników z bezpiecznej odległości – poza zasięgiem strefy potencjalnego zagrożenia łukiem elektrycznym.

Autoryzowanym dystrybutorem osprzętu elektrotechnicznego GE Power Controls w Polsce jest firma AB-MICRO.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl