Monitory przemysłowe z certyfikatem ATEX - SABUR - ESAWARE - MONITOR PRZEMYSŁOWY
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Monitory przemysłowe z certyfikatem ATEX
drukuj stronę
poleć znajomemu

Monitory przemysłowe z certyfikatem ATEX

Monitory przemysłowe z certyfikatem ATEX

EW315 to nowe monitory przemysłowe serii Esaware firmy ESA, które są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, w tym także do stref zagrożonych wybuchem.

Urządzenia są wyposażone w panoramiczne ekrany LCD TFT o przekątnej 15,6”, z rezystancyjną lub pojemnościową matrycą dotykową. Wyświetlają obraz z rozdzielczością 1366 x 768 pikseli, jasnością 300 cd/m2 i kontrastem 500:1. Podświetlenie LED zapewnia monitorom trwałość, a wysoka rozdzielczość, jasność i współczynnik kontrastu gwarantują ostre i czytelne wyświetlanie nawet najbardziej rozbudowanych wizualizacji. Minimalna żywotność podświetlenia EW315 wynosi  50.000 godzin.

Aluminiową obudowę monitorów EW315 pokrywa powłoka z teflonu (PTFE), która zwiększa odporność na działanie agresywnych substancji, a zaokrąglone krawędzie przedniego panelu ułatwiają utrzymanie higieny.

EW315 są wyposażone w trzy interfejsy USB, wejścia wideo: VGA i DVI oraz port szeregowy RS-232. Monitory pracują w temperaturze 0 – 50 °C, a ich front jest zabezpieczony w stopniu ochrony IP66 (także port USB). ES315 mogą być stosowane w strefach Ex ‒ mają certyfikat ATEX, grupa II, kat. 3 G D, strefa 2/22.

Więcej o monitorach serii EW300

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl