Danfoss Saginomiya laureatem rankingu Gazele Biznesu - DANFOSS - DANFOSS SAGINOMIYA - GAZELE BIZNESU
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Danfoss Saginomiya laureatem rankingu Gazele Biznesu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Danfoss Saginomiya laureatem rankingu Gazele Biznesu

Danfoss Saginomiya laureatem rankingu Gazele Biznesu
fot. Satoshi Miyakawa, Starszy Doradca Techniczny oraz Piotr Sochacki, Dyrektor Generalny Danfoss Saginomiya z nagrodą Gazele Biznesu 2015

Spółka joint venture Danfoss Saginomiya dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2015, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie mazowieckim.

Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, które z roku na roku rosną w siłę i stale odnotowują wzrost sprzedaży, niezależnie od koniunktury gospodarczej. O miejscu na liście decyduje procentowy przyrost obrotów osiągniętych
w ciągu trzech lat. W każdej edycji badane są wyniki firmy, takie jak przychody ze sprzedaży i zrównoważone z nimi, zysk brutto i netto, kapitał własny, liczba zatrudnionych pracowników.

  Wyróżnienie przyznane Danfoss Saginomiya odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa. To dla nas zaszczyt znaleźć się w rankingu dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, w szczególności gdy zapewnienie stabilnego wzrostu jest wyzwaniem
w obecnych, nadal niepewnych warunkach rynkowych – mówi Piotr Sochacki, Dyrektor Generalny Danfoss Saginomiya.

Danfoss Saginomiya zajmuje się produkcją miniaturowych wyłączników ciśnieniowych, dedykowanych do aplikacji chłodniczych i klimatyzacyjnych jako elementy sterujące oraz bezpieczeństwa. Zakład znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, a proces produkcyjny odbywa się w oparciu o licencję Saginomiya Seisakusho, Inc. Głównym rynkiem zbytu jest Europa, ale również inne regiony - Ameryka i Środkowy Wschód. Proces produkcyjny odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego personelu z Saginomiya Japan oraz Danfoss Poland. Łącznie około 80 osób jest zaangażowanych w procesy wytwarzania i wspierające. 

Ranking Gazele Biznesu publikowany jest corocznie na łamach miesięcznika Puls Biznesu, począwszy od 2000 roku. W tym roku odbyła się XVI edycja. 

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl