Panele operatorskie ze zdalnym serwisem i platformą SCADA - SABUR - PANEL OPERATORSKI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Panele operatorskie ze zdalnym serwisem i platformą SCADA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Panele operatorskie ze zdalnym serwisem i platformą SCADA

Panele operatorskie ze zdalnym serwisem i platformą SCADA

HMI40 to nowa seria paneli operatorskich firmy ASEM, które są wyposażone w funkcjonalności zdalnego dostępu serwisowego do instalacji automatyki. Urządzenia zbudowane są na bazie procesorów ARM Cortex A9 1GHz i platformy wizualizacyjnej SCADA Premium HMI4.

Zintegrowana technologia Ubiquity pozwala na zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji automatyki za pomocą VPN. Technologia ułatwia konfigurację, diagnostykę i modyfikację ustawień maszyn i instalacji automatyki, a podczas odbiorów i uruchomień instalacji nie wymaga obecności ekipy technicznej na obiekcie.

Platforma wizualizacyjna Premium HMI, która obsługuje wszystkie panele i komputery producenta, dostępna jest w wersjach Basic (wersja runtime w cenie panelu) i Advanced. Premium HMI4 to nowoczesne i intuicyjne narzędzie do tworzenia aplikacji: od najprostszych interfejsów użytkownika do rozbudowanych systemów wizualizacyjnych BMS/SCADA.

Panele HMI40 występują w 9 wielkościach ekranu (od 7” do 18,5”), są wyposażone w 5-przewodowe, rezystancyjne matryce dotykowe LCD TFT z podświetleniem LED, które wyświetlają ponad 16 milionów kolorów. Front paneli jest wykonany z aluminium (wersja standardowa i True Flat) i zabezpieczony w stopniu ochrony IP66. Urządzenia mogą pracować w temperaturze: 0 do 50 °C, a ich cykl życia wynosi co najmniej 7–10 lat (plus 5 lat wsparcia serwisowego).

Architektura paneli HMI40 oparta jest na procesorach ARM Cortex A9 1GHz i systemie operacyjnym Windows Embedded Compact 7 Pro. Na płycie głównej producent zintegrował izolowany zasilacz 24 VDC, 2 interfejsy Ethernet 10/100/1000 Mbps, konfigurowalny port RS-232/422/485 z obsługą MPI, 2 interfejsy USB 2.0 oraz opcjonalny MicroUPS (wymienny). Panele można także wyposażyć w interfejs CAN i izolowany port RS-485.

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl