Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic - ELEKTRONARZĘDZIA - PANASONIC - WIERTARKA - LANGE ŁUKASZUK - WKRĘTARKI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic
fot. LŁ

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, praktyczne akcesoria i dodatkowe funkcje to wszystko zawiera w sobie niewielkich gabarytów wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441. To ergonomiczne, markowe urządzenie, dostępne w ofercie wyłącznego dystrybutora narzędzi Panasonic w Polsce – firmy LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) doskonale sprawdzi się w rękach zarówno domowego majsterkowicza, jak i wykwalifikowanego fachowca.

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic jest nowoczesnym, uniwersalnym narzędziem do wykonywania otworów - między innymi w drewnie i metalu, które zachwyca swoim doprecyzowanym w szczegółach wyglądem. Dostępna w ofercie firmy LŁ nowość posiada klasyczną budowę, w kształcie litery „T” oraz pistoletowy uchwyt, co czyni pracę wygodniejszą i zapobiega przeciążeniu mięśni fachowca. Natomiast smukły kształt oraz niewielka waga - 1,75 kg wraz z baterią - ułatwi prowadzenie czynności remontowo-budowlanych w trudno dostępnych miejscach oraz nad głową, kiedy liczy się komfort, łatwy dostęp do obszaru wiercenia oraz wygoda.

Technologia na pierwszym miejscu

Głównym atutem wiertarko-wkrętarki EY7441 marki Panasonic z oferty firmy LŁ jest wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Elementy rozbudowanego systemu elektronicznego znajdują się w maszynie, akumulatorach Li-Ion i ładowarkach. W skład funkcji zarządzanych elektronicznie wchodzą: sterowanie obrotami i ich stabilizacja, ochrona silnika przed nadmiernym przeciążeniem i wysoką temperaturą uzwojeń oraz baterii przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem i za wysoką temperaturą ogniw. Jeżeli zdarzy się sytuacja, kiedy dojdzie do przeciążenia systemu lub akumulatora - narzędzie wyłączy się, a elektroniczny wyświetlacz zasygnalizuje przeciążenie.

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic, fot. LŁ

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic, fot. LŁ

Warto wspomnieć, że wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic zamiast standardowego wskaźnika poziomu naładowania baterii, posiada wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii. Jest to o tyle ważne, że lampka kontrolna na wyświetlaczu zapala się dopiero wtedy, kiedy bateria jest zupełnie rozładowana. Takie specyficzne rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie zasobów akumulatora i jednocześnie zapobiega przedwczesnemu podłączaniu sprzętu do ładowarki, co z kolei mogłoby skutkować zmniejszeniem jej pojemności oraz skróceniem żywotności. Całkowity czas ładowania akumulatora, wynoszący około 35-40 minut, daje użytkownikowi pewność, że bateria została naładowana do końca.

Dodatkowe funkcje praktycznym uzupełnieniem

Przyglądając się konstrukcji wiertarko-wkrętarki Panasonic EY7441 należy wspomnieć o planetarnej przekładni, której elementy składowe wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie dużej wytrzymałości i wysokiego momentu obrotowego (siły dokręcania) a jednocześnie małej masy. Często na rynku spotyka się rozwiązania metalowo-plastikowe, jednak Panasonic produkuje przekładnie wyłącznie z metalowymi podzespołami żeby zagwarantować wieloletnią bezawaryjną eksploatację nawet w ciężkich warunkach pod dużym obciążeniem. Warto nadmienić, że narzędzie posiada wysoki „miękki” moment obrotowy, co oznacza bardzo dużą siłę wkręcania przy stosunkowo niewielkiej masie własnej maszyny.

Będzie to z pewnością funkcjonalne udogodnienie dla wszystkich, którzy muszą prowadzić długotrwałe prace remontowo-budowlane. Sprzęt marki Panasonic wyróżnia także technologia IP, czyli Intelligent Protection, co sygnalizuje najwyższą wytrzymałość urządzenia na czynniki niszczące, takie jak kurz czy wilgoć. Wmontowana w wiertarko-wkrętarkę dioda LED pozwala na maksymalne doświetlenie miejsca pracy, a za pomocą specjalnego haka można zawiesić sprzęt, którego w danym czasie nie używamy na pasku u spodni. 13 mm profesjonalny bezkluczykowy uchwyt wiertarski pozwala z kolei na zmianę osprzętu jedną ręką. Przy zakupie wiertarko-wkrętarki EY7441 marki Panasonic otrzymamy 3 lata gwarancji na samą maszynę oraz 2 lata na baterię i ładowarkę, należy jedynie zarejestrować sprzęt w centralnej bazie Panasonic. Gwarancja jest ważna na terenie całej Unii Europejskiej, a także w Szwajcarii i Turcji.

Wiertarko-wkrętarka EY7441 marki Panasonic to urządzenie, które przyda się, zarówno w każdym domu, jak i w każdej profesjonalnej ekipie remontowo-budowlanej. Idealne do prowadzenia robót wykonywanych nad głową, w trudno dostępnych miejscach, kiedy liczy się precyzja, komfort pracy i łatwe manewrowanie urządzeniem.

Cechy wiertarko-wkrętarki Panasonic EY7441:

ProducentPanasonic

Model / Type

EY 7441 LF2S

Napięcie

14.4V

Pojemność baterii (technologia IEC)

2.0Ah (Li-Ion)

Czas ładowania (użytkowy/pełny)

35 / 40min.

Prędkość bez obciążenia

I bieg 70 – 400
II bieg 200 – 1.400

Max.moment obr. (miękki/twardy)

25,2 / 37,5 Nm

Ustawienia sprzęgła

0.5 – 4.4Nm

Ilość ustawień sprzęgła

18 + wiercenie

Max. średnica wiercenia (drewno / metal)

35 / 13mm

Max. wiercenie otwornicą (drewno / metal)

- / 33mm

Rozmiary  (W x L x B)

60 x 193 x 218mm

Akcesoria w zestawie

2 x baterie EY 9L47 B
ładowarka EY 0L82 B
walizka z tworzywa

Cena regularna1249,00 zł netto

Wiertarko-wkrętarka Panasonic EY7441, cena promocyjna do końca roku lub wyczerpania zapasów: 799,00 zł netto

Dystrybutor: LŁ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl