LUG oświetli metro w Sao Paulo - OŚWIETLENIE LED - METRO - BRAZYLIA - LUG - SAO PAULO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG oświetli metro w Sao Paulo
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG oświetli metro w Sao Paulo

LUG oświetli metro w Sao Paulo
fot. LUG

Spółka LUG do Brazil Ltda. należąca do Grupy Kapitałowej LUG S.A. podpisała kontrakt na dostawy specjalistycznego oświetlenia do modernizowanych linii metra w Sao Paulo. Pierwsza część modernizacji obejmie trzy najstarsze odcinki metra. Jest to projekt pilotażowy, który ma być w przyszłości rozszerzony na pozostałe linie podziemnej kolei w Sao Paulo.

Rok 2014 LUG rozpoczął ogłoszeniem prestiżowego kontraktu na oświetlenie II Linii Metra w Warszawie. Od tej pory infrastruktura transportowa coraz istotniej wyróżnia się w portfelu projektów realizowanych przez zielonogórskiego producenta. Po projektach oświetlenia Metra w Algierze i lotniska w Kopenhadze nadeszła kolej na oświetlenie metra w Brazylii, w Sao Paulo.

W ciągu ostatnich kilku lat zielonogórski producent opraw i systemów oświetlenia LED zrealizował  kilka dużych kontraktów, wymagających dostaw specjalistycznego oświetlenia odpowiedniego dla infrastruktury transportowej. Doświadczenie w produkcji oświetlenia i elastyczność wynikająca z własnej produkcji źródeł światła LED stawiają markę LUG wśród liderów europejskiego rynku oświetleniowego.

Umowa na dostawy oświetlenia do modernizowanego metra w Sao Paulo jest efektem obecności Grupy Kapitałowej LUG w Brazylii. W 2012 roku pracę nad budową marki LUG na rynku Południowej Ameryki rozpoczęła spółka LUG do Brazil Ltda.

  Nad dużymi projektami oświetleniowymi, zarówno w Europie jak i w Ameryce Południowej pracuje się w naszej branży od 1,5 roku do 2 lat. Oprawy oświetleniowe wpisywane są do projektów i oczekują na pozostałe etapy procesu inwestycyjnego. Po trzech latach obecności na brazylijskim rynku  możemy przekazać informację o znaczącym projekcie, jakim jest oświetlenie modernizowanego metra w Sao Paulo. To pokazuje, że poprzednie okresy zostały właściwie wykorzystane  informuje Ryszard Wtorkowski, Prezes LUG S.A.

Kontrakt zakłada dostawy oświetlenia do trzech linii metra wchodzących w skład sieci komunikacyjnej metropolii Sao Paulo: nr 1, 2 i 3. Dostawy rozpoczną się z końcem bieżącego miesiąca i zrealizowane mają być do końca listopada 2016 roku.

Modernizacja metra w Sao Paulo to prestiżowy projekt, który Grupa Kapitałowa LUG S.A. otrzymała mimo względnie krótkiej obecności na rynku Ameryki Południowej. Nie bez znaczenia  było z pewnością doświadczenie w realizacji projektów oświetlenia infrastruktury transportowej. Ważnym argumentem mogły być także możliwości techniczne produkcji wysokiej klasy oświetlenia LED, która do końca 2015 roku zakończy pierwszy etap budowy centrum badawczo-rozwojowego z zespołem hal do produkcji elektroniki. Obiekt ten w całości dedykowany będzie technologii LED, zarówno w zakresie badań, jak i produkcji opraw oświetleniowych.

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl