Prezes Danfoss w roli spawacza - DANFOSS - SPAWANIE - SPAWACZ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Prezes Danfoss w roli spawacza
drukuj stronę
poleć znajomemu

Prezes Danfoss w roli spawacza

Prezes Danfoss w roli spawacza
fot. Adam Jędrzejczak jako Michał Kozłowski w programie "Kryptonim Szef”

W najbliższym odcinku programu „Kryptonim Szef”, prezes Adam Jędrzejczak sprawdzi jak działa zarządzana przez niego firma. Jako Michał Kozłowski będzie pracował incognito na różnych stanowiskach w trzech fabrykach Danfoss w Polsce. Czego prezes w przebraniu dowie się od pracowników na temat firmy? Przekonamy się już w środę, 28 października o godzinie 20:25 w TVP1.

Po raz kolejny w programie "Kryptonim Szef" prezes zostanie poddany spektakularnej metamorfozie  i zatrudni się na różnych stanowiskach w zarządzanej przez siebie firmie. 

W odcinku poświęconym firmie Danfoss Poland, Adam Jędrzejczak jako Michał Kozłowski szybko przekona się, jak wyczerpująca może być praca na produkcji. Zostanie poddany ciężkim próbom, pracując jako magazynier komponentów, pomocnik koordynatora przy produkcji węzłów cieplnych oraz monter na liniach produkcyjnych i operator maszyn. Okaże się, że praca na hali produkcyjnej przerośnie prezesa: „Nie pamiętam kiedy fizycznie tak ciężko pracowałem” – mówi Adam Jędrzejczak i dodaje: „Zarządzając firmą, warto wyjść ze swoich gabinetów - nie da się zajrzeć do wnętrza firmy bez ubrudzenia się trochę”.

Jak prezes Danfoss odnajdzie się w nowej roli? Czy odkryje w firmie obszary wymagające poprawy? Przekonamy się już w środę, 28 października o godzinie 20:25 w TVP1.

„Kryptonim Szef” to polska adaptacja popularnego w świecie formatu zagranicznego o nazwie „Undercover Boss”. W towarzystwie kamer, szefowie dużych, prężnie działających na polskim rynku firm, zatrudniają się we własnych przedsiębiorstwach na różnych stanowiskach. Zmieniają swój wygląd i ubiór. Na tydzień opuszczają rodzinny dom i wyruszają w podróż po Polsce. Danfoss Poland został wybrany do udziału w programie jako jedna z 10 wiodących na polskim rynku firm.

Źródło: Danfoss

Sprawdzamy: Czy spawarki mig mag mogą działać bez gazu?

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl