

02 październik 2015
Energizer wprowadza do Polski żarówki LED
Według prognoz analityków do 2020 roku wartość rynku oświetleniowego zwiększy się z 55 mld euro do 83 mld euro. Ten dynamiczny wzrost chce wykorzystać marka Energizer, która wchodzi na rynek LED z ofertą 4 źródeł światła wysokiej jakości.
Nowa seria żarówek LED Energizer składa się z 4 różnych typów lamp o najbardziej popularnych kształtach i gwintach – GLS, Candle, Golf i GU (Spot). W przyszłości na polskim rynku będą się pojawiały kolejne modele produktów tej firmy.
Żywotność żarówek w zastosowaniu domowym wynosi 15 tys. godzin, czyli minimum 15 lat, zachowując klasę energetyczną A+. Natomiast linia profesjonalna oferuje 25 tys. godzin oraz minimum 25 lat, z klasą energetyczną A++.
Ponadto wskaźnik CRI źródeł światła jest zawsze wyższy niż 80, czyli zbliżony do wartości, jaką ma światło słoneczne. Dzięki temu oświetlane przedmioty i otoczenie mają naturalne i wierne kolory.
Żarówki LED Energizer posiadają certyfikaty RoHS i CE. Opis produktów:
Oferta GLS:
- 40W – 470 lm
- 60W – 806 lm
- 75W– 1060 lm
- 100W – 1521 lm
- Gwint B22/E27
- Dostępne w szkle opalowym
- Barwa światła: ciepłobiała
- 40W i 60W z opcją przyciemnienia
Oferta Candle:
- 25 W – 250 lm
- 40 W – 470 lm
- Gwint B22/E27/E14
- Dostępne w szkle opalowym i bezbarwnym
- Barwa światła: ciepłobiała
- Opcja przyciemniania
Oferta Golf:
- 25W – 250 lm
- 40W – 470 lm
- Gwint B22/E27/E14
- Dostępne w szkle opalowym
- Barwa światła: ciepłobiała
- Brak możliwości przyciemnienia
Oferta na typ Downlight & Spotlight:
- 35W – 245/250 lm
- 50W – 355 lm
- 50W – 365 lm
- Gwint GU10/GU5
- Ciepłe lub zimne światło
- Opcja przyciemniania
Źródło: Energizer
REKLAMA |

Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
REKLAMA |
REKLAMA |