Zdalny serwis instalacji automatyki z Everyware - ESA - SABUR - CREW EVERYWARE
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zdalny serwis instalacji automatyki z Everyware
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zdalny serwis instalacji automatyki z Everyware

Zdalny serwis instalacji automatyki z Everyware

Platforma serwisowa CREW Everyware firmy ESA pozwala na skrócenie czasu diagnostyki instalacji automatyki i redukcję kosztów związanych z wyjazdami serwisowymi. Stanowi również znaczące ułatwienie codziennej pracy związanej z utrzymaniem ruchu na instalacjach. CREW Everyware pozwala na bezpieczny, zdalny dostęp do urządzeń i linii technologicznych za pomocą szyfrowanego połączenia VPN.

Jest rozwiązanie sprzętowo-programowe, które wykorzystuje technologię chmury, dzięki czemu wymiana danych pomiędzy urządzeniami jest szybka, efektywna i niezawodna. Sercem systemu jest struktura redundantnych serwerów, za pomocą których można nawiązać optymalne połączenie pomiędzy komputerem serwisowym a instalacją zdalną, bez względu na odległość pomiędzy obiektami.

Everyware jest rozwiązaniem wyjątkowo prostym w obsłudze i konfiguracji – do jego działania wystarcza dostęp do Internetu. Dzięki systemowi wymiany danych pomiędzy urządzeniami opartym na strukturze połączeń wychodzących, nie ma konieczności dodatkowej konfiguracji ustawień zapór systemowych i firewalli. Nie trzeba także wykorzystywać publicznych adresów IP dla urządzeń będących elementami systemu.

Platforma Everyware to rozwiązanie całkowicie bezpieczne – wymiana informacji pomiędzy urządzeniami odbywa się z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia VPN oraz standardu TLS 1.2, zapewniającego poufność i integralność transmisji danych.

 

Serwis z wykorzystaniem CREW Everyware pozwala m.in. na:

 

  • zdalne programowanie i diagnostykę paneli operatorskich – możliwość aktualizacji oprogramowania, projektów wizualizacji itp.
  • zdalne programowanie urządzeń znajdujących się w podsieciach – oprócz bezpośredniego dostępu do urządzenia obsługiwanego przez Everyware, użytkownik otrzymuje dostęp do urządzeń znajdujących się w zdalnych podsieciach: ethernetowej i szeregowej. Dzięki temu istnieje możliwość zdalnej diagnostyki i konfiguracji np. sterowników PLC;
  • wygodny system wymiany plików – szybkie i bezproblemowe przenoszenie danych pomiędzy komputerem serwisowym a urządzeniem zdalnym;
  • chat – możliwość bezpośredniej komunikacji pomiędzy użytkownikiem lokalnym a serwisantem na ekranie panelu HMI;
  • menadżer zadań – zdalny podgląd listy procesów wykonywanych w urządzeniu.

Zdalny dostęp serwisowy EVERYWARE to element pakietu CREW, oprogramowania narzędziowego przeznaczonego dla paneli operatorskich i komputerów przemysłowych serii ESAWARE firmy ESA.

Więcej informacji https://www.sabur.com.pl/zdalny-serwis-z-everyware/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl