Montowany na ramieniu komputer panelowy z IP65 - SABUR - KOMPUTER PANELOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Montowany na ramieniu komputer panelowy z IP65
drukuj stronę
poleć znajomemu

Montowany na ramieniu komputer panelowy z IP65

Montowany na ramieniu komputer panelowy z IP65
źródło: Sabur

VK3200 to montowany na ramieniu przemysłowy komputer panelowy ASEM z aluminiową obudową w całości wykonaną w stopniu ochrony IP65. Urządzenie może być montowane na słupie lub podwieszane.

Jego estetyczna i ergonomiczna obudowa jest wykonana ze stopu aluminium, malowana proszkowo i pokryta powłoką zabezpieczającą przez zarysowaniem.
VK3200 w całości zabezpieczony jest w stopniu ochrony IP65.

Komputer może być opcjonalnie wyposażony w wyłącznik bezpieczeństwa, wejście RFID, przyciski, lampki sygnalizacyjne, zamek z kluczykiem i przełączniki – elementy te są zabudowywane na froncie, na listwie umieszczonej poniżej ekranu.

VK3200 występuje w trzech wielkościach ekranu: 15,6”, 18,5” oraz 21,5” i dwoma typami dotykowej matrycy LCD: rezystancyjnej, 5-przewodowej (VK3200-TF) oraz pojemnościowej P-CAP z multidotykiem (4 palce). Wszystkie modele w serii mają panoramiczne (16:9) i całkowicie płaskie ekrany (True Flat). Komputer jest wyposażony w 2 porty USB 3.0 dostępne z tyłu obudowy (również zabezpieczone w stopniu ochrony IP65).

Architektura komputerów VK3200 zbudowana jest w oparciu o platformę Intel® Haswell ULT z czwartej generacji, niskonapięciowymi procesorami Intel® Core i3, i5 lub i7, które zużywają znacznie mniej energii niż konkurencyjne konstrukcje. Płyta główna ASEM „all in one” zawiera 2 dodatkowe porty USB 2.0, 3 porty Ethernet 10/100/1000 Mbps, port szeregowy RS-232/422/485 (w opcji optoizolowany), slot SATA III CFast, slot SATA II SSD i pamięć RAM (2, 4 lub 8 GB).

Więcej informacji

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl