Monitory przemysłowe zabezpieczone teflonem - SABUR - TEFLON - MONITORY PRZEMYSŁOWE - ESA - ESAWARE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Monitory przemysłowe zabezpieczone teflonem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Monitory przemysłowe zabezpieczone teflonem

Monitory przemysłowe zabezpieczone teflonem
źródło: Sabur

EW300 z serii ESAWARE firmy ESA to przemysłowej jakości monitory, pokryte teflonową powłoką zabezpieczającą, którym producent gwarantuje minimum 50.000 godzin żywotności podświetlenia.

EW300 dostępne są w czterech wielkościach ekranu: 12,1”, 15,6”, 18,5” i 21,5” (w proporcjach obrazu 16:9). Monitory są wyposażone w dotykowe ekrany LCD TFT z podświetleniem LED i 5-przewodową matrycą rezystancyjną (opcjonalnie dostępna jest także matryca pojemnościowa). Podświetlenie LED zapewnia ekranom trwałość i oszczędność energii. Wysoka rozdzielczość, jasność i współczynnik kontrastu gwarantują monitorom doskonałe wyświetlanie nawet najbardziej rozbudowanych wizualizacji.

Monitory z matrycą pojemnościową można obsługiwać także za pomocą gestów (przesuwania, powiększania), które znamy ze smartfonów.

Obudowa monitorów jest pokryta powłoką teflonową (PTFE), która zwiększa odporność na działanie agresywnych substancji, a zaokrąglone krawędzie przedniego panelu ułatwiają utrzymanie higieny.

EW300 są wyposażone w minimum 3 porty USB (1 dostępny na płycie czołowej) i wejścia wideo: HDMI, VGA i DVI. Monitory pracują w temperaturze 0 – 50 °C, a ich front jest zabezpieczony w stopniu ochrony IP66.

Więcej informacji

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl