Box IPC wielkości smartfona - SABUR - BEZWENTYLATOROWE KOMPUTERY PRZEMYSŁOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Box IPC wielkości smartfona
drukuj stronę
poleć znajomemu

Box IPC wielkości smartfona

Box IPC wielkości smartfona

EW410 z serii ESAWARE firmy ESA to bezwentylatorowe komputery przemysłowe w wykonaniach box, których rozmiary są zbliżone do 7-calowych smartfonów.  

Komputery zabezpiecza solidna obudowa wykonana z tłoczonego aluminium, o wielkości 16 × 11 × 3 cm, a ich waga wynosi zaledwie 700g.  

Urządzenia są wyposażone w dwurdzeniowe procesory Intel Atom D2550 o częstotliwości taktowania 1,86 GHz. EW410 są wyposażone w 2 GB pamięci RAM i interfejsy: 2 × Ethernet, 2 × RS-232/422/485, 4 × USB 2.0, a także 3 sloty MiniPCIe, slot CFast dostępny z zewnątrz oraz DVI-I. Współpracują z systemami operacyjnymi: Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows Embedded Standard 7 oraz Windows 8. 

Producent zastosował w komputerach box rodziny ESAWARE innowacyjny system odprowadzania ciepła, który poprawia efektywność chłodzenia i umożliwia zastosowanie wysokowydajnych procesorów bez ryzyka przegrzewania

EW410 są zabezpieczone w stopniu ochrony IP66, mogą pracować w temperaturze 0…60 °C i w strefach zagrożonych wybuchem (zgodnie z ATEX Grupa II-kat.3 G/D).

Rodzina ESAWARE firmy ESA to kompletne rozwiązanie do sterowania i wizualizacji instalacji automatyki. Gwarantuje stabilną pracę, bezpieczeństwo i jakość wykonania niezbędne w środowisku przemysłowym. Serię ESAWARE tworzą panele operatorskie z we/wy i Soft PLC CODESYS, komputery panelowe i w wykonaniach box, monitory przemysłowe, a także pakiet oprogramowania narzędziowego CREW oraz platforma zdalnego dostępu serwisowego do urządzeń i instalacji CREW EVERYWARE.

Więcej informacji o komputerach typu box

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl