E-Controller do zarządzenia zużyciem mediów - SABUR - SAIA BURGESS CONTROLS - E-CONTROLLER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności E-Controller do zarządzenia zużyciem mediów
drukuj stronę
poleć znajomemu

E-Controller do zarządzenia zużyciem mediów

E-Controller do zarządzenia zużyciem mediów
źródło: SABUR

E-Controller to prosty w obsłudze sterownik firmy Saia Burgess Controls stworzony specjalnie do monitoringu i zarządzania zużyciem energii i innych mediów. Specyficzna budowa sprawia, że można go montować w szafach elektrycznych o standardowych wymiarach, obok liczników energii i innej aparatury elektrycznej.

Dzięki ustawieniom domyślnym E-Controller jest gotowy do użycia, bez konieczności konfiguracji i programowania. Automatycznie wykrywa podłączone przy pomocy magistrali S-Bus liczniki energii elektrycznej i koncentratory impulsów PCD7.H104SE (zliczające impulsy z liczników impulsowych np. z wodomierzy, liczników ciepła i chłodu).

Wbudowana aplikacja S-Monitoring do rejestracji pomiarów, monitorowania i zarządzania zużyciem mediów jest w pełni konfigurowalna i można ją swobodnie dostosowywać do potrzeb instalacji. Dostęp do interfejsu użytkownika jest możliwy w standardowej przeglądarce www lub smartfonie (z systemem iOs lub Android).

Oprócz funkcjonalności aplikacji S-Monitoring E-Controller oferuje możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki modułowej konstrukcji w urządzeniu można zabudować moduły pamięci i interfejsów komunikacyjnych, które pozwolą na komunikację w sieciach takich jak Modbus, MP-Bus, BACnet, LON IP i in. Za pomocą pakietu narzędziowego PG5 Controls Suite można rozszerzać także funkcje aplikacji S-Monitoring np. w celu dodatkowego opromiarowania i zarządzania zużyciem mediów (dołączając do systemu przykładowo liczniki ciepła po M-Busie lub analizatory sieci po Modbusie).

Więcej informacji E-Controller

Więcej informacji S-Monitoring

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl