Webowe panele operatorskie na każdą pogodę - SABUR - PANELE OPERATORSKIE - SAIA BURGESS CONTROLS - WODOODPORNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Webowe panele operatorskie na każdą pogodę
drukuj stronę
poleć znajomemu

Webowe panele operatorskie na każdą pogodę

Webowe panele operatorskie na każdą pogodę
źródło: SABUR

7” web-panele firmy Saia Burgess Controls stanowią doskonałe rozwiązanie do wizualizacji małych i średnich instalacji. Rozszerzony zakres temperatury i odporność na promieniowanie UV pozwalają im pracować także na zewnątrz obiektu.
 
Saia PCD7.D470WTPF pracują w temperaturze -20 do +70°C, a wykorzystane w nich komponenty są odporne na promieniowanie UV. Stopień ochrony przedniego panelu jest zabezpieczony w standardzie IP65. Gabaryty web-paneli 7” są identyczne jak rozmiary modeli o przekątnych 5,7″. Umożliwia to bezproblemową wymianę urządzeń w szafie lub wykorzystanie elementów mechanicznych z paneli 5,7”.

Nowe urządzenia są wyposażone w panoramiczne ekrany dotykowe LCD TFT o rozdzielczości 800×480 pikseli (WVGA), które umożliwiają wizualizację istniejących  projektów VGA bez potrzeby ich przeskalowania. PCD7.D470WTPF wyświetlają ponad 65 tys. kolorów, są wyposażone w matrycę rezystancyjną z podświetleniem LED (z możliwością programowego ściemniania) i regulacją kontrastu.

Nowe panele charakteryzują cechy właściwe całej rodzinie paneli webowych Saia PCD: przemysłowa jakość i wydajność, długi cykl życia, a także solidna obudowa odporna na niesprzyjające warunki otoczenia. Urządzenia mają wbudowaną pamięć flash 128 MB z systemem plików, a zasoby te można rozszerzyć za pomocą modułu PCD7.R610 z kartą µSD (1 GB).

Użytkownik bez trudu może stworzyć własny projekt aplikacji wizualizacyjnej z wykorzystaniem intuicyjnego, w pełni graficznego środowiska Web-Editor 8. Nie jest do tego konieczna znajomość języków JAVA i HTML. Raz zaprojektowana aplikacja, bez jakichkolwiek modyfikacji, może być wizualizowana na wszystkich web-panelach oraz komputerach PC.

Dodatkową zaletą web-paneli jest ich pełna integracja i kompatybilność ze sterownikami Saia PCD, co umożliwia odczyt stron internetowych z pamięci sterownika oraz bezpośredni dostęp do jego zasobów systemowych (zmienne, obiekty HEVAC itp).

Więcej

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl