Nowa wersja bazy danych produktów Rittal - KATALOG PRODUKTÓW - PROJEKTOWANIE - CAD - RITTAL - ROZDZIAŁ MOCY - RI4POWER - 3D CAD - PART COMMUNITY - RICAD-3D - RILINE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa wersja bazy danych produktów Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa wersja bazy danych produktów Rittal

Nowa wersja bazy danych produktów Rittal
fot. Rittal

Firma Rittal ogłosiła dostępność danych CAD dla wszystkich aktualnych komponentów rozdziału mocy (RiLine i Ri4Power). Obejmuje to wszystkie artykuły z aktualnego Katalogu 34.

W odróżnieniu od oprogramowania RiCAD-3D, które jest aktualizowane cztery razy w ciągu roku, dane w wersji on-line są uzupełniane co tydzień. Dane CAD można przeglądać i wykorzystywać za pośrednictwem rittal.partcommunity.com. Dla wszystkich przyszłych produktów dane CAD będą uwzględniane już w specyfikacji i udostępniane wraz z wprowadzeniem na rynek.

 

Dane CAD do projektowania 

Za pomocą oryginalnych danych CAD komponentów Rittal chce wspierać inżynierów w zwiększaniu efektywności konstruowania urządzeń – niezależnie od używanego systemu CAD. Dane CAD można pobrać bezpośrednio z platformy internetowej ''PARTcommunity''.

Łącznie istnieją 4 możliwości uzyskania od Rittal danych CAD:

  • Online: bezpośrednie pobieranie z platformy internetowej „Partcommunity“
  • Online jako aplikacja
  • Online: pobieranie danych z odpowiednich stron produktów w serwisie internetowym Rittal
  • Wariant offline: RiCAD 3D jako baza danych na dysku twardym

Za pomocą odsyłaczy po prawej stronie można przejść do strony pobierania wariantu offline lub do platformy internetowej ''PARTcommunity''.

Zalety RiCAD 3D dla użytkowników

Wszystkie dane CAD mogą być importowane do wszystkich popularnych systemów CAD poprzez inteligentny format obsługujący 2D/3D multiCAD.

Dzięki szczegółowym i zatwierdzonym rysunkom, możliwe jest sporządzanie rysunków konstrukcyjnych przez użytkowników z optymalnym bezpieczeństwem planowania i to w ułamku czasu, jaki jest potrzebny na zwykłe konstruowanie przez odtwarzanie modeli.

Dowolny wybór stopnia szczegółowości modeli CAD umożliwia ich przedstawienie w dużym uproszczeniu, a dzięki temu - znaczne zwiększenie wydajności u użytkowników.

Źródło: Rittal

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl