Rozdzielnica VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV - RITTAL - ROZDZIAŁ MOCY - ROZDZIELNICA NISKIEGO NAPIĘCIA - RI4POWER - OFFSHORE - ROZDZIELNICE NN - HOMOLOGACJA - ROZDZIELNICE NISKONAPIĘCIOWE - VX25 - CERTYFIKAT DNV
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozdzielnica VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozdzielnica VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV

Rozdzielnica VX25 Ri4Power z nowym certyfikatem morskim DNV
fot. Rittal

Certyfikat DNV dla sprawdzonej rozdzielnicy i systemu dystrybucji energii VX25 Ri4Power potwierdza, że nowoczesny i modułowy system jest odpowiedni dla branży morskiej.

Rozdział mocy musi działać bezpiecznie i niezawodnie, tak na lądzie – jak i na pełnym morzu. Liczba zamówień w stoczniach rośnie niemal z dnia na dzień ze względu na rosnące zapotrzebowanie na statki. Szybkość, bezpieczeństwo i standaryzacja to najważniejsze priorytety dla przemysłu stoczniowego. Nowy certyfikat DNV dla rozdzielnic VX25 Ri4Power Rittal potwierdza, że system rozdzielnic niskiego napięcia spełnia wszystkie wymagania zastosowań morskich.

Niezależnie od tego, czy są to inteligentne kabiny na statkach wycieczkowych, czy bezpieczne zasilanie dla systemów off-shore - na pełnym morzu bezpieczne zasilanie jest najważniejsze. Wymagania stawiane branży stale rosną, ponieważ napędzana wzrostem zamówień na tankowce i kontenerowce, zapotrzebowanie na nowe statki rośnie niemal z dnia na dzień. Rozwój, który wymaga wydajności w całym łańcuchu przemysłu stoczniowego.

Nowy certyfikat DNV dla rozdzielnicy VX25 Ri4Power z homologacją typu i systemu rozdziału mocy Rittal udowadnia, że nowoczesny system modułowy jest odpowiedni dla przemysłu morskiego.

System rozdzielni VX25 Ri4Power oferuje ochronę przed łukiem elektrycznym i jest certyfikowany do 3840 A. Jest to rozwiązanie systemowe oparte na systemie szaf modułowych VX25 ze szeroką gamą akcesoriów, dzięki którym umożliwia elastyczne i indywidualne projektowanie oraz szybką dalszą rozbudowę w przyszłości.

Co oznacza DNV?

DNV z siedzibą w Bærum (Norwegia) jest międzynarodowym towarzystwem klasyfikacyjnym i dostawcą usług w zakresie doradztwa technicznego, usług inżynieryjnych, certyfikacji i zarządzania ryzykiem w branży przemysłu morskiego. DNV jest największym towarzystwem klasyfikacyjnym statków na świecie.

Źródło: Rittal Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl