Ruszyła kolejna edycja BEST Automatics & IT Festival - STUDENCI - AGH - BEST AUTOMATICS & IT FESTIVAL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ruszyła kolejna edycja BEST Automatics & IT Festival
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ruszyła kolejna edycja BEST Automatics & IT Festival

Ruszyła kolejna edycja BEST Automatics & IT Festival

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków znów postanawia udowodnić młodym ludziom, że branża IT nie musi opierać się tylko na wielu godzinach spędzonych bez ruchu przed ekranem komputera. Organizowany już po raz czwarty projekt BAIT pokazuje, że zagadnienia związane z IT mogą równać się świetnej zabawie.

BAIT, czyli BEST Automatics & IT Festival to projekt tworzony przez studentów, dla studentów, pokazujący, że IT to dziedzina ciekawa i kreatywna. Pierwszą część wydarzenia stanowi Turniej Robotów budowanych z klocków LEGO Mindstorms. Trzyosobowe drużyny mają za zadanie stworzyć maszyny, które stawią czoła finałowym konkurencjom. Na przygotowanie i zaprogramowanie robotów mają aż trzy dni, których zwieńczeniem jest Finał odbywający się 28. listopada na kampusie AGH. W zeszłym roku wśród zadań konkursowych pojawiły się: line follower, walki sumo oraz rysowanie logotypu projektu. Turniej Robotów to świetna zabawa zarówno dla uczestników, jak i widzów. Aplikacja trwa do 15. listopada.

Drugą częścią BAIT-u jest Festiwal IT, czyli wykłady i prelekcje wygłaszane przez specjalistów ze świata komputerów. Uczestnicy dostaną nie tylko możliwość poszerzenia swojej wiedzy o nowe, cenne informacje, ale również będą mogli na neutralnym gruncie porozmawiać z potencjalnym pracodawcą.

Trzecią i jednocześnie ostatnią częścią projektu BAIT jest Turniej Gier Komputerowych, uznawany za jedno z największych LAN Party w Małopolsce. Główne zmagania będą toczyć się w grach takich jak LoL, Hearthstone oraz Fifa. Aplikacja na tą część turnieju trwa do 15. listopada. W tym roku organizatorzy przygotowali miniturnieje oraz listę klasyków, wśród których znajdują się Worms, Deluxe Ski Jump, czy Mario Bros. Konsole, a wśród nich archiwalny model Pegasusa, świetna atmosfera i dobra zabawa - to wszystko będzie można znaleźć w Klubie Studio już 9. grudnia.

Więcej informacji oraz aktualności: www.facebook.pl/BEST.BAIT

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl