Kariera Inżyniera - targi pracy w Krakowie i Warszawie - TARGI PRACY - INŻYNIEROWIE - AUTOMATYKA I ROBOTYKA - KARIERA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kariera Inżyniera - targi pracy w Krakowie i Warszawie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kariera Inżyniera - targi pracy w Krakowie i Warszawie

Kariera Inżyniera - targi pracy w Krakowie i Warszawie

11 października w Krakowie w Hotelu Galaxy i tydzień później, 18 października w Warszawie na Stadionie Narodowym odbędą się kolejne edycje największego tego typu spotkania inżynierów w Polsce – Kariera Inżyniera.

W trakcie wydarzeń będzie można uczestniczyć w wielu merytorycznych prelekcjach, jak również w warsztatach przygotowywanych specjalnie dla inżynierów. Prelekcje będą związane zarówno z robotyką i automatyką, jak i programowaniem oraz innymi dziedzinami technicznymi. Na warsztatach natomiast będzie okazja między innymi do nauki nowych metod zarządzania zespołem.

Dla każdego inżyniera pragnącego się rozwijać i poszukującego nowej pracy będzie to okazja do zaprezentowania swojej aplikacji uczestniczącym w targach firmom. Będzie można się również dowiedzieć jak skutecznie szukać nowej pracy na spotkaniu z doradcą zawodowym.

Dla osób spragnionych nowych technologii odbędą się pokazy robotów oraz drukarek 3D, a ponadto każdy uczestnik będzie mógł zdobyć wiele ciekawych nagród takich jak: bilety do teatru, paintball, książki, gokarty, vouchery do restauracji i wiele innych.

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja online:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl