Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii - KLIMATYZACJA - DANFOSS - CHŁODZENIE - BRAZYLIA - MUNDIAL - EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA - PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI - CHŁODNICTWO - SPRĘŻARKI SPIRALNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii

Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii
fot. copa2014.gov.br

Firma Danfoss, światowy lider w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań w chłodnictwie i klimatyzacji, dostarczyła produkty dla kilku obiektów sportowych podczas Mistrzostw Świata FIFA w Brazylii. Wspólną cechą produktów jest to, że zapewniają one graczom i gościom chłód i wygodę, jednocześnie oszczędzając energię.

Na arenach sportowych Mistrzostw Świata technologie Danfoss, takie jak przetwornice częstotliwości i sprężarki spiralne, oszczędzają do 30% energii w systemach klimatyzacji i zapewniają komfortowe temperatury. Produkty Danfoss optymalizują także systemy klimatyzacji w nowych autobusach transportujących graczy i gości pomiędzy różnymi lokalizacjami oraz w centrum prasowym FIFA w Rio de Janeiro.

 – Cieszymy się, że mogliśmy wnieść wkład w Mistrzostwa Świata, zapewniając najwyższy komfort zawodnikom i publiczności. Oszczędności energii osiągnięte dzięki naszym produktom są w Brazylii kluczowe, ponieważ zasoby są tam ograniczone, a koszty energii wysokie – powiedział Julio Molinari, Prezes Danfoss w Ameryce Łacińskiej.

W ciągu ostatnich pięciu lat Danfoss odnotował w Brazylii duży wzrost, spowodowany przez zwiększone zapotrzebowanie na oszczędzanie energii, wyższej jakości infrastrukturę i lepsze chłodzenie żywności, która jest jednym z najważniejszych obszarów eksportowych w kraju. Obecnie Brazylia jest 8. co do wielkości największym rynkiem Danfoss, a firma zatrudnia tam około 400 pracowników.

Danfoss dostarczył produkty dla:

  • Stadionów w Sao Paulo, Manaus, Cuiabie, Rio de Janeiro, Maracanie i Natal (przetwornice częstotliwości, sprężarki spiralne, urządzenia automatyki do chłodnictwa i zawory kontrolne dla systemów klimatyzacji).
  • Autobusów obsługujących Mistrzostwa Świata (specjalne filtry odwadniacze do klimatyzacji wykorzystywanej w transporcie).
  • Siedziby FIFA w Rio de Janeiro (zawory równoważące do systemów klimatyzacji). 

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl