Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii - KLIMATYZACJA - DANFOSS - CHŁODZENIE - BRAZYLIA - MUNDIAL - EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA - PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI - CHŁODNICTWO - SPRĘŻARKI SPIRALNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii

Energooszczędne rozwiązania zapewniają komfortowe temperatury na Mundialu w Brazylii
fot. copa2014.gov.br

Firma Danfoss, światowy lider w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań w chłodnictwie i klimatyzacji, dostarczyła produkty dla kilku obiektów sportowych podczas Mistrzostw Świata FIFA w Brazylii. Wspólną cechą produktów jest to, że zapewniają one graczom i gościom chłód i wygodę, jednocześnie oszczędzając energię.

Na arenach sportowych Mistrzostw Świata technologie Danfoss, takie jak przetwornice częstotliwości i sprężarki spiralne, oszczędzają do 30% energii w systemach klimatyzacji i zapewniają komfortowe temperatury. Produkty Danfoss optymalizują także systemy klimatyzacji w nowych autobusach transportujących graczy i gości pomiędzy różnymi lokalizacjami oraz w centrum prasowym FIFA w Rio de Janeiro.

 – Cieszymy się, że mogliśmy wnieść wkład w Mistrzostwa Świata, zapewniając najwyższy komfort zawodnikom i publiczności. Oszczędności energii osiągnięte dzięki naszym produktom są w Brazylii kluczowe, ponieważ zasoby są tam ograniczone, a koszty energii wysokie – powiedział Julio Molinari, Prezes Danfoss w Ameryce Łacińskiej.

W ciągu ostatnich pięciu lat Danfoss odnotował w Brazylii duży wzrost, spowodowany przez zwiększone zapotrzebowanie na oszczędzanie energii, wyższej jakości infrastrukturę i lepsze chłodzenie żywności, która jest jednym z najważniejszych obszarów eksportowych w kraju. Obecnie Brazylia jest 8. co do wielkości największym rynkiem Danfoss, a firma zatrudnia tam około 400 pracowników.

Danfoss dostarczył produkty dla:

  • Stadionów w Sao Paulo, Manaus, Cuiabie, Rio de Janeiro, Maracanie i Natal (przetwornice częstotliwości, sprężarki spiralne, urządzenia automatyki do chłodnictwa i zawory kontrolne dla systemów klimatyzacji).
  • Autobusów obsługujących Mistrzostwa Świata (specjalne filtry odwadniacze do klimatyzacji wykorzystywanej w transporcie).
  • Siedziby FIFA w Rio de Janeiro (zawory równoważące do systemów klimatyzacji). 

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl