Nowe wnętrze samochodu dzięki oświetleniu LEDambient - LED - OSRAM - MOTORYZACJA - OŚWIETLENIE SAMOCHODOWE - LEDAMBIENT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe wnętrze samochodu dzięki oświetleniu LEDambient
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe wnętrze samochodu dzięki oświetleniu LEDambient

Nowe wnętrze samochodu dzięki oświetleniu LEDambient
fot. OSRAM

Ponure wnętrze auta łatwo to zmienić stosując oświetlenie OSRAM LEDambient, oparte na technologii LED. W ofercie dostępne są listwy progowe i zestawy oświetlenia kabiny. Pozwolą one wprowadzić urozmaicenie i stylowe akcenty świetlne w jednym z siedmiu kolorów.

Listwy progowe pasują do bardzo wielu modeli aut, ich wymiary to 548 x 37 x 7,2mm. W drugim zestawie znajdują się: oświetlenie powierzchni, dwie lampy do oświetlenia punktowego i dwa elastyczne paski świetlne, każdy o długości 60 cm.

Użytkownik może wybrać jedną z siedmiu barw światła – czerwoną, zieloną, pomarańczową, białą, niebieską, różową lub turkusową. A także ustawić natężenie światła – 10, 25, 50 lub 100 proc. Oświetlenie włącza się automatycznie po otwarciu drzwi samochodu, można nim też sterować przy pomocy pilota – jest on dołączany do każdego zestawu.

Co ważne, montaż nie wymaga przewodów – zasilanie jest akumulatorowe. W każdym zestawie znajdują się rzepy do bezinwazyjnego montowania w samochodzie (lub – w przypadku listew progowych – magnesy), a także przewód do ładowania akumulatorów.

W większości przypadków jedno ładowanie wystarczy na ok. 10 tygodni użytkowania. Czas ładowania zależy od źródła – przy korzystaniu z gniazdka USB np. z laptopa trwa ono ok. 8 godzin i o połowę krócej w przypadku używania napięcia 230V.

Listwy progowe i zestawy oświetlenia kabiny OSRAM LEDambient

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

OSRAM Sp. z o.o.
ul. Wiertnicza 117, Warszawa
tel.  22 550 2300
fax.  0 22 550 2319
www.osram.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl