Mouser Electronics prezentuje najnowsze trendy w projektowaniu rozwiązań motoryzacyjnych - CZUJNIKI - TOSHIBA - TELEMATYKA - PÓŁPRZEWODNIKI - UKŁADY SCALONE - MOTORYZACJA - AUTOMOTIVE - TE CONNECTIVITY - BIOCZUJNIKI - VEHICLE TO GRID - SIEĆ 5G - MICROCHIP TECHNOLOGY - MOUSER ELECTRONICS - SEOOC - V2V
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics prezentuje najnowsze trendy w projektowaniu rozwiązań motoryzacyjnych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics prezentuje najnowsze trendy w projektowaniu rozwiązań motoryzacyjnych

Mouser Electronics prezentuje najnowsze trendy w projektowaniu rozwiązań motoryzacyjnych
fot. Sergey Nivens / stock.adobe.com

Mouser Electronics, Inc., wspierający innowacyjność lider wprowadzania nowych produktów na rynek (NPI) oferuje specjalistom od zaopatrzenia oraz inżynierom materiały i nowe produkty na potrzeby rozwiązań motoryzacyjnych nowej generacji. We wpisach na blogu, artykułach, filmach wideo i innych materiałach Mouser wraz ze swoimi wiodącymi producentami partnerskimi prezentują pogłębioną wiedzę o wyzwaniach i rozwiązaniach współczesnej branży motoryzacyjnej, dając wgląd w jej przyszłość.

Można w nich między innymi zobaczyć, jak systemy monitorowania kierowcy wykorzystują sztuczną inteligencję i fuzję czujników do poprawy bezpieczeństwa pojazdu, a także poznać metody doskonalenia telematyki floty za pomocą sieci 5G pojazd-pojazd (V2V) i pojazd-infrastruktura (V2I).

Mouser ma w asortymencie największy w branży wybór półprzewodników i części elektronicznych, obejmujący następujące rozwiązania, które sprawdzają się idealnie w zastosowaniach motoryzacyjnych:

  • Toshiba SSMx do zastosowań motoryzacyjnych oferują zakres parametrów pokrywający wymagania rozwiązań motoryzacyjnych w systemach akumulatorowych od 12 V do 48 V. Procesy produkcyjne wafli i technologia niskooporowa współdziałają w tłumieniu trzasków komutacyjnych i redukcji strat energii.
  • Indukcyjny czujnik położenia Microchip Technology LX34070 jest przeznaczony specjalnie do zastosowań związanych ze sterowaniem silnikami pojazdów elektrycznych. Dzięki różnicowym wyjściom i wysokim częstotliwościom próbkowania ten układ scalony jest zgodny z klasyfikacją dodatkowego elementu zapewnienia bezpieczeństwa (Safety Element out of Context, SEooC) normy ISO 26262.

Najnowsze materiały dotyczące projektowania dla branży motoryzacyjnej można znaleźć pod adresem https://resources.mouser.com/automotive 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl