Nowa generacja grzałek do szaf sterowniczych Rittal - TECHNIKA GRZEWCZA - RITTAL - TOPTHERM - GRZAŁKI - SZAFY STEROWNICZNE - POSITIVE TEMPERATURE COEFFICIENT - COMPUTIONAL FLUID DYNAMICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa generacja grzałek do szaf sterowniczych Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa generacja grzałek do szaf sterowniczych Rittal

Nowa generacja grzałek do szaf sterowniczych Rittal
fot. Rittal

Wraz z nową generacją grzałek do szaf sterowniczych firmie Rittal udało się opracować produkt, który zwiększa bezpieczeństwo i dostępność systemów sterowania i rozdzielni, a jednocześnie spełnić wymagania dotyczące wydajności energetycznej. Zoptymalizowany przez CFD (Computional Fluid Dynamics) projekt oraz efektywna energetycznie technologia PTC (Positive Temperature Coefficient) umożliwiają teraz moc grzewczą lepszą od dotychczasowych rozwiązań.

Grzałki do szaf sterowniczych Rittal TopTherm dzięki wspartej przez CFD konstrukcji posiadają zoptymalizowany design zapewniający lepszą moc grzewczą przy tej samej wielkości. Dodatkowo do wzrostu wydajności energetycznej przyczynia się najnowsza technologia PTC (Positive Temperature Coefficient). Reguluje ona samoczynnie temperaturę grzałki w zależności od temperatury otoczenia.

Grzałki są dostępne z wentylatorami lub bez. Wersje bez wentylatorów grzałki dysponują ciągłą mocą grzewczą wynoszącą od 10 do 150 W. Dzięki zastosowaniu zintegrowanych wentylatorów można w zależności od wymagań elastycznie zwiększać moc grzewczą od 250 do 800 W. Grzałki są zaprojektowane jako kompletne jednostki gotowe do podłączenia, które można łatwo instalować dzięki podwójnemu zaciskowi do prostego oprzewodowania i kaskadować bez dodatkowych zacisków śrubowych. Oszczędność czasu i kosztów montażu zapewnia mocowanie zatrzaskowe na szynach nośnych 35 mm.

Zastosowanie ogrzewania szaf sterowniczych w celu uniknięcia gromadzenia się kondensatu zaleca się również w przypadku używania wymienników ciepła i chłodziarek. Dzięki dodatkowemu zainstalowaniu termostatów i/lub higrostatów w sumie można uzyskać optymalne wyniki energetyczne i techniczne.

Rittal gwarantuje dostępność wszystkich grzałek od ręki, co gwarantuje szybką dostawę do klienta.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl