Konkurs: Wygraj tuzin „fachowców” do pomocy - KONKURS - NARZĘDZIA - ROBOTY INSTALACYJNO-MONTAŻOWE - NARZĘDZIA RĘCZNE - WERA - WKRĘTAKI PRECYZYJNE - WKRĘTAKI - KRAFTFORM - WKRĘTAKI IZOLOWANE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konkurs: Wygraj tuzin „fachowców” do pomocy
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konkurs: Wygraj tuzin „fachowców” do pomocy

Konkurs: Wygraj tuzin „fachowców” do pomocy
fot. ProfiTechnik.pl

Projektujesz? Instalujesz? Majsterkujesz? Interesujesz się elektrotechniką? Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem lub spostrzeżeniami i załóż bloga w naszym portalu – trzy najciekawsze wpisy dodane w grudniu zostaną nagrodzone zestawem 12 uniwersalnych wkrętaków Wera Comfort XXL.

Jeśli ktoś zna markę Wera, wie już, że mowa o narzędziach solidnych i niezawodnych. Nowy zestaw Wera Comfort XXL przydaje się do różnych zastosowań – dzięki uniwersalnemu wyposażeniu w tym pakiecie znajdą niezbędne narzędzia zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze.

Zestaw składa się w sumie z 12 sztuk wkrętaków (końcówki krzyżowe Phillips i Pozidriv, wkrętaki płaskie): 6 warsztatowych Comfort, 3 izolowanych Comfort VDE wraz z próbnikiem napięcia oraz 2 wkrętaków precyzyjnych Micro. Do zestawu dołączony jest też wieszak do wkrętaków do zamocowania na ściance narzędziowej.

Zestaw Wera Comfort XXL - 12 niezawodnych wkrętaków

Wkrętaki warsztatowe i izolowane – dedykowane do różnych prac montażowych, serwisowych, a także zastosowań domowych – posiadają dwukomponentową rękojeść Wera Kraftform® Comfort z oznaczeniem rozmiaru i profilu. Gładkie, twarde części rękojeści pozwalają na szybkie i wygodne obracanie narzędzia, a miękkie strefy zapewniają optymalny kontakt z dłonią, umożliwiając przeniesienie dużego momentu obrotowego. Ergonomię narzędzi zapewnia dodatkowo kształt rękojeści Kraftform, która jest perfekcyjnie dopasowana do kształtu dłoni, chroniąc ją przed powstawaniem pęcherzy i odcisków. Zastosowany tu na rękojeści sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka np. ze stołu.

„Śrubokręty” posiadają oznaczenie na rękojeści w postaci typu gniazda wkrętu, jak i rozmiaru końcówki, co ułatwia szybkie odszukanie wkrętaka w torbie narzędziowej lub w miejscu pracy. Dodatkowo wkrętaki izolowane gwarantują bezpieczeństwo pracy pod napięciem 1000 V (zgodnie z PN-EN 60900).

Uniwersalny zestaw wkrętaków warsztatowych, izolowanych i precyzyjnych Wera Comfort XXLErgonomię narzędzi zapewnia dodatkowo kształt rękojeści Kraftform, która jest perfekcyjnie dopasowana do kształtu dłoni, chroniąc ją przed powstawaniem pęcherzy i odciskówOptymalny kontakt z dłonią dzięki dwukomponentowej rękojeści Wera Kraftform®

Precyzyjne i dokładne: od elektroniki po modelarstwo 

Wkrętaki precyzyjne Micro to partner dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, serwisantów sprzętu komputerowego i modelarzy. Obrotowy kołpak oraz strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami, co eliminuje czasochłonne pokręcanie. Ponadto strefa precyzji znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem zapewnia nam lepsze wyczucie i kontrolę kąta obrotu wkrętaka.

Co jeszcze warto dodać o produktach Wera? Producent zadbał, by były to narzędzia  trwałe i precyzyjne. Wszystkie trzpienie są wykonane z wysokiej klasy stali stopowej i zabezpieczone przed korozją poprzez chromowanie i czernienie, co zapewnia dłuższą żywotność narzędzia. Dzięki temu możemy być spokojni, że zestaw wkrętaków Wera Comfort XXL posłuży nam przez lata.

Zapraszamy do udziału w konkursie: Dodaj wpis w postaci bloga!

Nie zmarnuj szansy na wygranie własnego zestawu Wera Comfort XXL.

Sponsorem nagród w konkursie jest ProfiTechnik.pl, który jako jeden z nielicznych daje aż 30 dni na zwrot towaru na koszt sklepu bez podania przyczyny i minimum 5 lat gwarancji na zakupione narzędzia ręczne.

ProfiTechnik.pl

Dziś w ofercie sklepu jest ponad 11500 markowych narzędzi ręcznych renomowanych producentów, jak m.in. Knipex, Wera, Bessey, Parat, Proskit, Testboy oraz Scala, wyróżniających się pod względem innowacyjnych technologii i funkcjonalności.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Brak obrazka
Konkurs rozstrzygnięty:

http://www.elektroonline.pl/news/6905,Rozstrzyg
niecie-konkursu-blogowego-Tuzin-fa
chowcow-do-pomocy
ProfiTechnik
ul. Głogowska 16, Poznań
tel.  61 611 72 72
www.profitechnik.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl