Ekspert poleca! Odkryj świat narzędzi Knipex, Wera, Rennsteig, Cembre - KNIPEX - WERA - FASTONS - RENNSTEIG - CEMBRE - AKADEMIA FASTONS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ekspert poleca! Odkryj świat narzędzi Knipex, Wera, Rennsteig, Cembre
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ekspert poleca! Odkryj świat narzędzi Knipex, Wera, Rennsteig, Cembre

Ekspert poleca! Odkryj świat narzędzi Knipex, Wera, Rennsteig, Cembre
fot. Fastons

Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego chętniej i łatwiej przyswajamy wiedzę za pośrednictwem obrazów. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt, w związku z czym stworzyliśmy na swoim kanale serię filmów Ekspert poleca.

Akademia Fastons

Aby być na bieżąco ze światem narzędziowym zapraszamy do dołączenia do Akademii Fastons -> Dołącz Tutaj

Po zapisaniu się będziesz otrzymywać filmy instruktażowe zaraz po ich publikacji. Aktualnie w Akademii Fastons prowadzona jest seria odcinków pt. „Ekspert Poleca”

Ekspert Poleca – o czym jest nowa seria filmów na kanale Fastons.pl?

Ekspert poleca to cykl filmów instruktażowych na kanale Fastons.pl na YouTube, które są dostępne dla członków Akademii Fastons i są odpowiedzią na potrzeby Klientów korzystających ze sklepu internetowego Fastons.pl. Każdy z filmików zawiera cenne informacje na temat pojedynczego produktu, który można zakupić we wspomnianym sklepie. Z nich dowiesz się więcej o funkcjach poszczególnych narzędzi, sposobu ich wykorzystywania, różnicy pomiędzy narzędziami oraz wyborze odpowiednich narzędzi dostosowanych do swoich codziennych prac instalacyjnych. Co ważne, zobaczysz na własne oczy ich działanie w praktyce. Filmiki skupiają się na konkretnych informacjach, dlatego są krótkie i rzeczowe. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z nowych możliwości? To dziecinnie proste! Wystarczy zasubskrybować nasz kanał na YouTube! Zapraszamy także do dołączenia do nowo powstałej grupy na facebooku. Tam również czeka na Ciebie moc cennych informacji!

Narzędzia KNIPEX i WERA

Naszym celem jest tworzyć filmy wyłącznie o produktach, które na to zasługują. Do nich zaliczają się renomowane narzędzia, które słyną z najlepszej jakości, są niezastąpione, przez co cenione przez fachowców z całego świata. Do tej grupy z powodzeniem można zaliczyć np. narzędzia KNIPEXnarzędzia WERA i wiele innych. Rozpoznawalne marki od wielu lat królują na rynku narzędziowym, a jakość wykonania ich produktów bije na głowę firmy, które oferują tańsze zamienniki. Oglądając filmiki z narzędziami renomowanych marek roli głównej, dostrzeżesz większy potencjał produktów, z którymi pracujesz na co dzień. Nie przegap takiej szansy i oglądaj za darmo filmiki z serii Ekspert poleca!

Ekspert Poleca i sklep internetowy Fastons.pl

Prowadzącym serii Ekspert poleca jest Andrzej Sujecki. Profesjonalista na co dzień współpracuje z firmą Agentools, znaną na polskim rynku jako przedstawicielstwo handlowe niemieckich producentów narzędzi ręcznych. Pan Andrzej jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jego doświadczenie w sprzedaży produktów Knipex i Wera, a także wiedza na ich temat pozwalają mu w sposób dokładny i rzeczowy objaśniać tematykę narzędziową. Liczymy na to, że współpraca między firmą Fastons.pl a Agentools zaowocuje rzeszą zadowolonych Klientów!

Obejrzyj rozmowę Katarzyny z naszym ekspertem Andrzejem Sujeckim:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Sklep "Fastons" WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz
Sklep "Fastons" WIRE SOLUTIONS Grzegorz Bednarz
ul. Opatowicka 16, Wrocław
tel.  +48 734 120 777
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl