Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro - ASTOR - PLC - ASTRAADA - STEROWNIKI PROGRAMOWALNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro

Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro
fot. ASTOR

Oferta Astraada została rozbudowana o nową linię produktów – Astraada PLC RCC. Nowa seria to bardzo ekonomiczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które standardowo wyposażone jest w port Ethernet oraz dużą ilość wbudowanych sygnałów wejść/wyjść.

RCC adresowane jest do małych aplikacji, w których trzeba obsłużyć dużo sygnałów analogowych – przykładem mogą być instalacje BMS do zarządzania budynkiem. Dostępny w ofercie sterownik posiada aż 8 wbudowanych wejść i 4 wbudowane wyjścia analogowe pracujące w standardzie prądowym 0-20 mA. Konfiguracja wbudowanych sygnałów dyskretnych obejmuje 8 wejść 12/24 VDC oraz 4 wyjścia 24 VDC. Standardowo dostępny port Ethernet wytycza nowy standard w klasie urządzeń z segmentu nano/micro. Obsługa protokołu Modbus RTU Master/Slave, EGD oraz SRTP to możliwość łączenia RCC z innymi urządzeniami pracującymi w rozproszonych systemach.

Urządzenie obsługuje serwer Web, FTP oraz e-mail, dając użytkownikowi zdalny dostęp do danych zgromadzonych w urządzeniu oraz zdalnej obsługi. Standardowym wyposażeniem jest również port RS232 z obsługą Modbus RTU Master/Slave oraz port CsCAN, który wykorzystywany jest do łączenia urządzeń w sieć oraz rozbudowę o obsługę kolejnych układów I/O.

RCC programowalny jest z poziomu bezpłatnego narzędzia, a programy sterujące można tworzyć w językach LD, IL, ST, SFC oraz FBD. Na program producent przeznaczył 128 kB pamięci, a wgranie aplikacji do urządzenia może odbywać się na ruchu. RCC pozwala także na lokalne składowanie danych procesowych na karcie MicroSD (32 GB) zainstalowanej w urządzeniu.

Szczegółowe parametry techniczne dostępne są na stronie produktu: www.astor.com.pl/RCC

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl