Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro - ASTOR - PLC - ASTRAADA - STEROWNIKI PROGRAMOWALNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro

Nowa rodzina sterowników w segmencie nano/micro
fot. ASTOR

Oferta Astraada została rozbudowana o nową linię produktów – Astraada PLC RCC. Nowa seria to bardzo ekonomiczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które standardowo wyposażone jest w port Ethernet oraz dużą ilość wbudowanych sygnałów wejść/wyjść.

RCC adresowane jest do małych aplikacji, w których trzeba obsłużyć dużo sygnałów analogowych – przykładem mogą być instalacje BMS do zarządzania budynkiem. Dostępny w ofercie sterownik posiada aż 8 wbudowanych wejść i 4 wbudowane wyjścia analogowe pracujące w standardzie prądowym 0-20 mA. Konfiguracja wbudowanych sygnałów dyskretnych obejmuje 8 wejść 12/24 VDC oraz 4 wyjścia 24 VDC. Standardowo dostępny port Ethernet wytycza nowy standard w klasie urządzeń z segmentu nano/micro. Obsługa protokołu Modbus RTU Master/Slave, EGD oraz SRTP to możliwość łączenia RCC z innymi urządzeniami pracującymi w rozproszonych systemach.

Urządzenie obsługuje serwer Web, FTP oraz e-mail, dając użytkownikowi zdalny dostęp do danych zgromadzonych w urządzeniu oraz zdalnej obsługi. Standardowym wyposażeniem jest również port RS232 z obsługą Modbus RTU Master/Slave oraz port CsCAN, który wykorzystywany jest do łączenia urządzeń w sieć oraz rozbudowę o obsługę kolejnych układów I/O.

RCC programowalny jest z poziomu bezpłatnego narzędzia, a programy sterujące można tworzyć w językach LD, IL, ST, SFC oraz FBD. Na program producent przeznaczył 128 kB pamięci, a wgranie aplikacji do urządzenia może odbywać się na ruchu. RCC pozwala także na lokalne składowanie danych procesowych na karcie MicroSD (32 GB) zainstalowanej w urządzeniu.

Szczegółowe parametry techniczne dostępne są na stronie produktu: www.astor.com.pl/RCC

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl