Zestaw startowy PLC Arduino AKX00051 zapewnia praktyczne szkolenie z zakresu automatyki przemysłowej - SYMULACJA - PLC - EDUKACJA - STEROWNIK PLC - ARDUINO - PRZEMYSŁOWY INTERNET RZECZY - PROJEKTOWANIE IOT - ARDUINO CLOUD - ARDUINO CONNECT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw startowy PLC Arduino AKX00051 zapewnia praktyczne szkolenie z zakresu automatyki przemysłowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw startowy PLC Arduino AKX00051 zapewnia praktyczne szkolenie z zakresu automatyki przemysłowej

Zestaw startowy PLC Arduino AKX00051 zapewnia praktyczne szkolenie z zakresu automatyki przemysłowej

Mouser Electronics, autoryzowany globalny dystrybutor najnowszych komponentów elektronicznych i produktów automatyki przemysłowej, wprowadza do sprzedaży zestaw startowy AKX00051 z programowalnym sterownikiem logicznym (PLC) Arduino. Zestaw startowy AKX00051 PLC wypełnia lukę między wiedzą teoretyczną a praktycznymi umiejętnościami w zakresie automatyki przemysłowej. Zaprojektowany dla szkół zawodowych i instytutów technicznych, zestaw startowy oferuje użytkownikom praktyczne doświadczenie w zarządzaniu przenośnikami taśmowymi, automatycznym wykrywaniu anomalii, monitorowaniu w czasie rzeczywistym i innych zastosowaniach.

Zestaw startowy Arduino AKX00051 PLC, teraz dostępny w Mouser, to potężne narzędzie symulacyjne stworzone specjalnie dla studentów szkół zawodowych i wyższych rozważających karierę w branży produkcyjnej. Zestaw startowy zawiera Arduino Opta Wi-Fi, łatwy w użyciu mikro sterownik PLC z funkcjami Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) do sterowania w czasie rzeczywistym, monitorowania i konserwacji predykcyjnej. Studenci mogą odtworzyć rzeczywiste sytuacje za pomocą niestandardowych symulatorów cyfrowych wejść i wyjść zestawu startowego PLC, DIN Simul8 i DIN Celsius. Arduino PLC IDE pozwala użytkownikom programować w pięciu językach zdefiniowanych przez normę IEC 61131-3: schemat drabinkowy (LD), schemat bloków funkcyjnych (FBD), sekwencyjny schemat funkcyjny (SFC), tekst strukturalny (ST) i lista instrukcji (IL). Zestaw zawiera również kable i narzędzia wymagane do integracji sterownika PLC Arduino z systemami do symulacji w przemyśle. 

Zestaw startowy Arduino AKX00051 PLC zapewnia pełny dostęp do cyfrowych lekcji z ponad 20 godzinami materiałów dydaktycznych. Dzięki kursowi Explore PLC uczniowie poznają komunikację Modbus RS-485, historię programowalnych sterowników logicznych oraz sposób, w jaki sterowniki PLC integrują się z symulowanymi systemami przemysłowymi. Z każdego zestawu startowego w klasie może korzystać do trzech uczniów. Sprzęt zestawu startowego AKX00051 PLC jest w pełni kompatybilny z Arduino Cloud, umożliwiając zdalne sterowanie w scenariuszach klasowych i rzeczywistych. 

Aby dowiedzieć się więcej o zestawie startowym Arduino AKX00051 PLC, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/new/arduino/arduino-akx00051-plc-starter-kit/.

Aby dowiedzieć się więcej o programowalnym sterowniku logicznym Opta Micro, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/new/arduino/arduino-opta-micro-plcs/.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl