Szkolenie internetowe: Zostań hakerem sprzętowym Raspberry Pi - RASPBERRY PI - SZKOLENIE ONLINE - FARNELL ELEMENT14 - WEBINARIUM - GPIO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Szkolenie internetowe: Zostań hakerem sprzętowym Raspberry Pi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szkolenie internetowe: Zostań hakerem sprzętowym Raspberry Pi

Szkolenie internetowe: Zostań hakerem sprzętowym Raspberry Pi

Farnell element14 zaprasza na szkolenie Elektor Academy „Zostań hakerem sprzętowym Raspberry Pi” (Hardware Hacking with the Raspberry Pi). 

Podczas szkolenia zostanie zaprezentowane złącze rozszerzeń Raspberry Pi. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusji na temat interfejsu GPIO (General Purpose Input/Output) oraz interfejsów szeregowych, takich jak UART, SPI i I2C. Omówione zostaną również wymogi dotyczące oprogramowania potrzebnego do instalacji każdego interfejsu, schematy ideowe i język programowania (Python).  Przygotuj się więc do ataku na swój Raspberry Pi – podłącz do niego interfejsy szeregowe RS232, ekspandery portów GPIO i inne rozszerzenia.

O prowadzącym: Tony jest czytelnikiem magazynu Elektor już od 1985 roku. Jego pierwszy artykuł dla periodyka Elektor został opublikowany w 2005 roku, a od tego czasu pojawiło się 6 kolejnych. Tony studiował informatykę na Uniwersytecie Northumbria i Uniwersytecie Newcastle w Wielkiej Brytanii. Zajmuje się pisaniem oprogramowania dla zdalnie sterowanych pojazdów podwodnych. Jest również aktywnym działaczem społeczności „makerów” – ruchu ludzi dobrej woli, którzy pracują nad rozwiązywaniem lokalnych problemów w różnych dziedzinach. Można się z nim skontaktować za pośrednictwem portalu NE Makerspace.

Kiedy i gdzie?

  • Początek: Czwartek, 4 lipca 2013 roku, godz. 16:00 czasu środkowoeuropejskiego
  • Koniec: Czwartek, 4 lipca 2013 roku, godz. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego
  • Miejsce: Online – więcej informacji na stronie: www.element14.com/community/events/3719

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl